Civic FB7 Lpg de enjektör sesi çözümü

Aracınız
Arkadaşlar lpg de traktör, dizel sesi benzeri bir ses sorunu vardı ve bu sorun bayağıdır ortalıktaydı, bazı arkadaşlar bu sorunun lpg enjektöründen gelen sesten kaynaklandığını ve araya lastik takoz konulduğunda geçtiğini söylemişti. Bugün uygulandı ve sonuç harika. Araç devir yaptığında vtec sesi sandığım seste meğerse enjektör sesiymis, motor bağırıyor sanıyordum. Eğer aracınızın lpg sisteminde bu takoz vb. ses kesici ara parçalar yoksa şiddetle takılmasını isteyin. Kanalımda çözümü yayınladım umarım faydalı olur

https://youtu.be/nveQftsALDA

tapatalk_jpeg_1523037362026.jpg

Aracınız
Bu birebir olan takozları nereden temin edebiliriz bulunduğum ildeki brc de bulamadım bunlardan. Ebatları nedir acaba takozların

Aracınız
Bu birebir olan takozları nereden temin edebiliriz bulunduğum ildeki brc de bulamadım bunlardan. Ebatları nedir acaba takozların
Hocam herhangi bir otogaz bayisine gidebilirsiniz sanayi bölgesinde bulunan dükkanlara da gidebilirsiniz. Bu kullanılan elimde olan parçalar atiker sistemin parçası bizimkine de uyuyor. Usta sipariş ile getirtti. Ustalar bunun ne olduğunu biliyor siz gösterirseniz yardımcı olurlar. Eskiden motor devir yaptığında bağırıyor ve ben vtec sesi sanıyordum, şu an eski günleri özlemeye başladım o kadar rahatlattı yani

Aracınız
Bende elimle o ayakları ileri ittiğimde sesin kesildiğini fark etmiştim ses ancak bir türlü takoz bulamadım . Sesin ne kadar fazla olduğunu anlamak için araç lpg de iken benzine alıyorum enjektörler çalışmadığı için o ara ses te kesiliyor ordan biliyorum bende sesin çok rahatsız edici olduğunu. İnternette takozları buldun ancak farklı ebatlarda olanlarıda bilemedim hangisi olur ondan sormuştum artık deneyip öprencem hangisinin olcağını

HTC 10 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende elimle o ayakları ileri ittiğimde sesin kesildiğini fark etmiştim ses ancak bir türlü takoz bulamadım . Sesin ne kadar fazla olduğunu anlamak için araç lpg de iken benzine alıyorum enjektörler çalışmadığı için o ara ses te kesiliyor ordan biliyorum bende sesin çok rahatsız edici olduğunu. İnternette takozları buldun ancak farklı ebatlarda olanlarıda bilemedim hangisi olur ondan sormuştum artık deneyip öprencem hangisinin olcağını

HTC 10 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bağlantıyı paylaşın mesajla ya da buradan bir bakalım isterseniz.

Aracınız
Geri