lpg de giderken benzin göstergesi dusmesi

araç lpg de giderken benzinde gidiyormuş gibi benzin göstergesi düşüyor. sebebi gösterge bilgiyi tekerlek yada yol bilgisayarından alması imis. alman arabalarında böyle bir sorun yok. yine bazı honda modellerinde ve Toyota da yok. fransiz araçlarda da bu problem var. benim pego 206 da da vardı çok saçma bir problem..çözüm bulan varmi acaba. yoksa hondayi satacağım böyle kalitesizlik olmaz.

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Evet bu can sıkıncı durum var. Eski konularda bu mevzu yazılmıştı. Ek aparat takıp düzeltiliyordu. Konuyu ekliyorum.

orda tam birsey yazan olmamış. ben İzmir'e brc servisini aradım onlar çözümü yok dedi. şaşırdım.
Evet bu can sıkıncı durum var. Eski konularda bu mevzu yazılmıştı. Ek aparat takıp düzeltiliyordu. Konuyu ekliyorum.

Aracınız
Aracınız fb7 ise sanırım 2014 ten sonra bu aparat takılı çıkmaya başladı. Benim araç 2015 üzerinde var 6 yıldır sorunsuz kullanıyordum geçtiğimiz ay arızalandı benzin full olmasına rağmen sıfır gösteriyordu. Serviste modül değiştikten sonra sorun çözüldü.

cevap için teşekkür ederim. evet fb7 2012 model eco elagance brc tüplü. servis dediğiniz lpg servisi mi honda servisi mi.
Aracınız fb7 ise sanırım 2014 ten sonra bu aparat takılı çıkmaya başladı. Benim araç 2015 üzerinde var 6 yıldır sorunsuz kullanıyordum geçtiğimiz ay arızalandı benzin full olmasına rağmen sıfır gösteriyordu. Serviste modül değiştikten sonra sorun çözüldü.
cevap için teşekkür ederim. evet fb7 2012 model eco elagance brc tüplü. servis dediğiniz lpg servisi mi honda servisi mi.

Aracınız
Aynen hocam yetkili Honda servisinde değişti ben şamandıradan şüphelendiğim için servise götürdüm emülatörde sorun var dediler değiştirin dedim 300 TL almışlardı. En baştan bilsem bu parçada sorun var kendim değiştirirdim.

Aynen hocam yetkili Honda servisinde değişti ben şamandıradan şüphelendiğim için servise götürdüm emülatörde sorun var dediler değiştirin dedim 300 TL almışlardı. En baştan bilsem bu parçada sorun var kendim değiştirirdim.
benim aracta yok. kaputu açtığımız çekme düşmesinin altında olması lazım yeri orası ama benimkinde goremedim. soktum orayı ama bulamadım. 2012 modellerde hicmi o modül yok acaba

Geri