LPG dolum ağzı yeni düzenleme

onancc

0
Aracınız
Aynen 27.04.2017 bütün günüm sanayide geçti. LPG ruhsata işli değildi 2 senedir öyle kullanıyordum muayene zamanı geldi proje almak için gittim lpg ciye dediki herşey Değişti. LPG iletim bakır borusunda spiral veya kablo kanalı şeklinde koruyucu olmayacak senin bakır boruyu değiştiricem dedi. Bakır boru kesinlikle egzozun olduğu taraftan geçmeyecek senin tesisatın yerini değiştiricez, LPG dolum ağzı aşağıda olmaz dün itibariyle yasaklandı ya tampona ya benzin dolum Ağzına Alıcaz dedi bana 250 tl masraf çıktı. Ve ben oradayken bir Sürü araba muayene den geçemeyip dolum ağzını değiştirmek için geldi, tabi sonra hepsi sızdırmazlık için tse ye gitti. 2 sene önce işletseymişim bu masraflar gene çıkacaktı. Tankların Ömrü 15 seneye çıkmış. Memlekette tüm standartlar senede bir Değişiyor her muayenede sürekli masraf yeni masraf

onancc

0
Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] Admin konu önemli muayeneye gidecek arkadaşların 2 kez git gel git gel yapmamaları için konuya bi dikkat çekelim. Tüv, tse, LPG ci yeniden tüv dolanıp dururlar

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@NoFeaR Admin konu önemli muayeneye gidecek arkadaşların 2 kez git gel git gel yapmamaları için konuya bi dikkat çekelim. Tüv, tse, LPG ci yeniden tüv dolanıp dururlar

Hocam, mesajınızı Konunun ilk mesajına ekledim, tüm üyelere toplu mail olarak konuyu gönderiyorum bilgilendirme için teşekkürler.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Guzel konu bilgilendirme icin tesekkurler. Her seferinde yeni bir sey cikariyorlsr. Ben 2 defa muayeneye girdim lpg montaji uygundu, en son temmuzda girdim egzoza yakin dediler ayirdilar. Simdi de dolum agzi bilmem nesi cikardilar gercekten iskence bu. Bilmeyenler icin defalarca git gel yapmaktan baska bir sey degil.

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

dnzkrt

0
Yarına muayene randevumu aldım. bugün gittim LPG'ci arkadaş yeni montajlarda dolum ağzı alta yapılamıyor dedi seninkinde sorun çıkmaz dedi bende yarın görüşürüz o zaman dedim aracın altını kontrol edecek lpg bakır boru eksoz borusuna 10cm den yakın olmayacak dedi bir de lpg tankın altına izolasyon konulacak yarın tekrar bilgilendirme yaparım arkadaşlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

msgkcn

0
Herkese merhaba;
Benim de LPG ruhsata işli değildi. dolum ağzı aşağıdaydı ve proje ve ek-1 belgesi almaya gittiğim de bana da bu şekilde geçmeyeceğini söylediler, bende LPG dolum yerini yukarı BENZİN yakıt dolum yerine aldırdım. Benim ücret 100tl kadar tuttu. Salı günü ruhsata işleteceğim.

Aracınız
Ben de iki ay önce yaptırdım, ilk mesajdaki alıntıda yazanların hepsi birebir yapıldı yönetmelik böyle olacak diye. Spiral boru ve kablo kanalı yapılmadı.
Muayenem Haziran 2018'de olduğu için ben de henüz muayene yaptırmayı düşünmüyorum. Ancak bir yerde duydum sanki; tanklar senenin sonuna kadar muayenede gösterilmezse yeni senesinde kabul edilmiyormuş. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

IMG_0010.jpg

dnzkrt

0
LPG dolum ağzı yeni düzenleme

Arkadaşlar bizim usta haklı çıktı yeni projelerde alta montaj yapılmayacak. Hali hazırda dolum yeri altta olanlarda bi değişiklik yok. Bu şekilde geçtim. Uzunlar sisler, gündüzler, geri vites LED.
9a332f51280dafe855db7b931b83b1fc.jpg

Bu arada emisyon 50₺ olmuş bilginiz olsun

Arkadaşlar bizim usta haklı çıktı yeni projelerde alta montaj yapılmayacak. Hali hazırda dolum yeri altta olanlarda bi değişiklik yok. Bu şekilde geçtim. Uzunlar sisler, gündüzler, geri vites LED.
9a332f51280dafe855db7b931b83b1fc.jpg

Bu arada emisyon 50₺ olmuş bilginiz olsun

Park lambaları ne renkti

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri