LPG dolum ağzı yeni düzenleme

Etacli

0
Gündüz beyaz parklarda turuncu yanıyor
c1a01010894ead7260a465befde32e9d.jpg

b2acdfeefb0e512b7db16aa20b2d677a.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ampulün nedir hocam bende yaptırayım :)

SM-G925F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dnzkrt

0
Ampulün nedir hocam bende yaptırayım :)

SM-G925F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gündüz fari renk tercihi???

https://www.civictr.com/showthread.php?t=4768

Hocam burda paylaşmıştım. Ancak bu ampuller normalde gündüz turuncu parklarda beyaz yanıyordu ben tellerin yönünü değiştirerek yaptım yapabilirseniz alın. Yoksa direk turuncu alın. Aşağıda link ekledim

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
http://s.aliexpress.com/iaQnaaMn

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Alakası yok daha nisanın 22 sinde muayeneden geçtim sadece tüp tankının altına keçe koyuldı elektirik kablosu dışa alındı dolum ağzıda olduğu gibi tampon altında gizli ama üstünde kapak olması lazım yoksa geçirmiyorlar başkada bişe yapmadım.

mert11

0
Bizimle paylaştığınız e-mail için teşekkür ederiz.

26.04.2017 tarihinden sonra onaylanan LPG/LNG/CNG tadilatlarında, LPG/LNG/CNG dolum ağzının aracın alt kısmında bulunmaması gerekmektedir. Öncesinde projelendirilmiş işlemler için kusur değerlendirmesi yapılmamaktadır.

Bilgilerinize sunar, güvenli yolculuklar dileriz.

Saygılarımızla,

TÜVTÜRK A.Ş.

FD6 ELEGANCE AT 2010

Aracınız
Arkadaşlar dün LPG taktırdım Yalovada BRC Avrupa tipi dolum ağzı diye küçük giriş eklediler benzin depo girişine birde aparat verdiler seyyar her dolumda onu takıp dolum yapılıyor sonra çıkarıp araca koyuyorum , bana saçma geldi ama usta hep böyle bunlar dedi, bu uzun seyyar dolum aparatını sabitleyen varmı aramızda sanki bir tornacıda 2 cm kesilse depo kapağı tam kapanacak gibi ikide bir çıkarıp takma zorluğuda ortadan kalkar sanki.

mert11

0
Arkadaşlar dün LPG taktırdım Yalovada BRC Avrupa tipi dolum ağzı diye küçük giriş eklediler benzin depo girişine birde aparat verdiler seyyar her dolumda onu takıp dolum yapılıyor sonra çıkarıp araca koyuyorum , bana saçma geldi ama usta hep böyle bunlar dedi, bu uzun seyyar dolum aparatını sabitleyen varmı aramızda sanki bir tornacıda 2 cm kesilse depo kapağı tam kapanacak gibi ikide bir çıkarıp takma zorluğuda ortadan kalkar sanki.
Google da resimler de fd6 ve fb7 yapmış lar onlara bakmanızı tavsiye ederim.

FD6 ELEGANCE AT 2010

Aracınız
Benim dolum ağzi depo kapağında. Muayenem pazartesi sabahi. Yakit alirken dolum ağzı kapağını takmamış. Plastik kapak olmadan muayeneden geçer mi

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri