LPG düğmesinin ışığını veya üzerini nasıl kapatabilirim?

Ad Soyad
Talip Avcı
Aracınız
Civic FD6 2007
atiker-atikfast-map-sensor-500x500.jpg

Aracımla gece yolculuk yaparken gösterge ışıklarının parlaklığını kısıyorum, bu gerçekten kullanışlı ve güzel bir özellik ancak Atiker 'in LPG düğmesinin ışığı sabit yandığı için gözümü alıyor, yeri VSA tuşunun olduğu kısımda, yerini değiştirmeyi de düşündüm ama şimdi orası delik kalacak ve yeri aslında iyi diye düşünüyorum. Bunun için üzerini kapatmak için bir şey lazım, gerektiğinde açabileceğim ve görüntüyü bozmayacak şekilde.

Böyle bir ürün var ama oraya uyar mı bilemedim:

Yada 3D yazıcıdan oraya kendime özel kapak mı yaptırsam acaba? Diye düşünmedim de değil.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Bu kapaklar genelde start stop için olduğundan yuvarlak ve ölçüsü tutmayabilir, 3d yazıcıda yaptırabilirsiniz güzel fikir veya üzerine hafif koyu folyo çekilebilir tabi bu gündüz görüşü düşürebilir, biraz elektronik işine gireyim derseniz bu göstergeye gelen led kabloları için aynı aracınızdaki gibi potansiyemetre ile ışığı düşürüp artıran bişey yapılabilir tabi onuda bir yere takmak gerekiyor

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
LPG arayüzünde gösterge ışıkları kisilabiliyor. Ayar yaptırdığıniz yere söylerseniz yardımcı olurlar.

Geri