Lpg Enjektör Sesi Hk

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar herkese selam, normalde cam açık arac kullanan biri değilim, bugün aracı kullanırken lpg enjektorlerinin çok sesli çalıştığını farkettim araba gaz vermeden süzülürken ses kesiliyor gaza dokununca cam açıkken icerden duyulacak şekilde enjektör sesi geliyor. Bundan rahatsız olup çözüm bulan ya da servise danışıp problemini gideren oldu mu? Arac 11bin km de fabrikasyon lpg li.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar herkese selam, normalde cam açık arac kullanan biri değilim, bugün aracı kullanırken lpg enjektorlerinin çok sesli çalıştığını farkettim araba gaz vermeden süzülürken ses kesiliyor gaza dokununca cam açıkken icerden duyulacak şekilde enjektör sesi geliyor. Bundan rahatsız olup çözüm bulan ya da servise danışıp problemini gideren oldu mu? Arac 11bin km de fabrikasyon lpg li.
Hocam benim aracım da aynı çalışıyor. servise sordum lpg den dolayı dedi malesef çözümü yokmuş. benzinliye geçtiğin zaman ses kesiliyor.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Pistonlu enjektörler sesli çalışır.sistem eski ise temizletmenizde fayda olur

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020

Görselini attığım vibrasyon takozu cinsi vidalar mevcut . LPG enjektörünün araca sabitlendiğini noktalarda bu tarz vidalar kullanırsanız seste azalma meydana gelecektir . ♂️

Image1623496151.383458.jpg

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Aracınız
Civic FC5 2019
Görselini attığım vibrasyon takozu cinsi vidalar mevcut . LPG enjektörünün araca sabitlendiğini noktalarda bu tarz vidalar kullanırsanız seste azalma meydana gelecektir . ♂️

Ekli dosyayı görüntüle 265418

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive
Erhan bey uygulanmis bir görüntü ve aldiginiz bir site var ise bu bilgileri de paylaşırsanız bende denemek istiyorum. Fabrikasyon lpg icin düşünüyorum. motor kapağının üstünde duruyor nereye nasıl uygulama yapmamız gerekiyor tarifleyebilir misiniz?

Aracınız
Civic FC5 2019
Pistonlu enjektörler sesli çalışır.sistem eski ise temizletmenizde fayda olur

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam merhaba arac 2019 model 2020 çıkışlı 11bin km kullanıldı yarısı benzinde sanki kirlilikten yapmaz diye düşünüyorum. Altta Erhan bey takozdan bahsetmiş umarım görüntüsü vardır. İhtiyaci olanlar benim gibi yararlanabilir.

Necat

0
Aracım FB7 rölantideyken dizel gibi çalışırdı uygulamadan sonra ses azaldı uygulamayla ilgili youtubeda videoları var. Parçayı sanayide hırdavatçıdan temin edebilirsiniz. Civata edatını bilmiyorum ama 10 numara anahtarın tuttuğu civata olmalı. IMG_20210612_215539.jpegIMG_20210612_215530.jpegIMG_20210612_215457.jpegScreenshot_20210612-221048.jpeg

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri