LPG gösterge ışıkları hakkında

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaşlar merhaba, 2014 fb7 aracımı yeni aldım ve ilk kez gaz deposunu fulledim,araç fabrikasyon lpg kitli. Henüz 160 km oldu ve 4 adet lpg gösterge ışıklarının sadece birisi yanmakta şu anda. Bana epey fazla geldi bu yakıt değeri. Ya da merak ettiğim son kalan ışık göstergesinde daha fazla km yol gidermi.şimdiden teşekkür ederim

STV100-3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Kempo Lpg gösterge ışıkları genelde doğru çalışmıyor tam depo ile yaptığınız kmyi baz alarak hesaplama yapın.

Aracınız
Civic FB7 2014
@Kempo Lpg gösterge ışıkları genelde doğru çalışmıyor tam depo ile yaptığınız kmyi baz alarak hesaplama yapın.
Gösterge ışıklarının doğru çalışmamasına sevindim :) çünkü dediğim gibi aracı daha ilk kez yakıt koydum ve km yi sıfırlamıştım. Sadece Ortadaki ışık kaldığı zaman benzinemi geçiyor, yoksa son ışıkta da gazda gitmeye devam ediyormu. @NoFeaR

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Gösterge ışıklarının doğru çalışmamasına sevindim :) çünkü dediğim gibi aracı daha ilk kez yakıt koydum ve km yi sıfırlamıştım. Sadece Ortadaki ışık kaldığı zaman benzinemi geçiyor, yoksa son ışıkta da gazda gitmeye devam ediyormu. @NoFeaR

Sesli sinyal vererek benzine geçer o zaman deponun tamamen bittiğini anlarsınız.

Geri