Civic FC5 LPG göstergesi sorunu

Yeni aldığım FC5 aracımda fabrika çıkışı LPG var yalnız LPG göstergesi soruNLU LPG az uyarısı veriyor LPG göstergesini sıfırlıyorum yarım depo LPG çıkıyor aynı sorun sizlerde de var mı varsa nasıl çözdünüz LPG sıfırlamasına LPG modda iken LPG düğmesine basılı tutarak yapabilirsiniz üç defa ötme sesi duyacaksınız ondan sonra görürsünüz sıfırlamayı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5244]İlengiz01[/MENTION] Brc nin ledli depo göstergesini diyor iseniz, servisten tekrar ayar yapmasını isteyebilirsiniz, ama dört dörtlük hiç bir zaman sonuç alamazsınız, en azından ben görmedim :)

Aracınız
Yeni aldığım FC5 aracımda fabrika çıkışı LPG var yalnız LPG göstergesi soruNLU LPG az uyarısı veriyor LPG göstergesini sıfırlıyorum yarım depo LPG çıkıyor aynı sorun sizlerde de var mı varsa nasıl çözdünüz LPG sıfırlamasına LPG modda iken LPG düğmesine basılı tutarak yapabilirsiniz üç defa ötme sesi duyacaksınız ondan sonra görürsünüz sıfırlamayı

Bendede executive lpgli model mevcut. Aynı sorunları bende yaşadım. Lpg tankının üzerinde bir parçayı değiştirdiler sorun düzelmed, güncelleme yaptılar sorun düzelmedi en son şamandıra değişimi yaptılar ve şimdilik bir sorun görünmüyor.

Anladım kardeşim bu senin yazdıklarının aynısını servisteki adama da göstereceğim dur bakalım bana nasıl bir çözüm bulacaklar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende aynı problemden dolayı aracımı servise götürdüm ve bana her lpg aldığımda kalibrasyon yapmamı söyleyip gönderdiler :D Böyle bi saçmalık olabilir mi :D Neymiş efendim Lpg aldıktan sonra 8 saniye LPG tuşuna basılı tutup sıfırlamam lazımmış

mRocK

0
Aracınız
Ben 1000 bakımı için servise gittiğimde şamandıra üzerindeki manyetik bir parça var onun arızalı olduğunu garanti kapsamında parça isteyeceklerini parça geldiğinde değişim yapacaklarını söylediler. Parçanın en geç 3-4 güne geleceğini söylemişlerdi ama iki hafta oldu hala aramadılar. Ben RS testi yapmaya gittiğimde sordum hala gelmediğini arayacaklarını söylediler. Bir gelişme olursa buradan yazarım.

2016 Elegance Eco AT

kaya10

0
Bende de 2018 exe vardı.kış lastiklerine gectikten sonra lastik basınç hatasi verdi.lastik basinclarini kontrol ettik sorun yok.aracin menüsünden kalibrasyon yap dediler yaptim.gerçektende lastik basınç uyarısı kayboldu.ama bu seferde km nin orda görünen lpg seviyesini gosteren cizgiler kayboldu.orda incecik düz bir cizgi çıkıyor.arac lpg de mi benzinde mi belli degil.ne kadar lpg var belli değil.böyle biseyle karşılaşanınız oldu mu?

Geri