LPG mode geçmiyor

Merhabalar, 2018 exe Eco çıkardım bugün fakat araç LPG mode geçmiyor. 35 km yol yaptım yaklaşık 5 km LPG ile gittim stop ettikten sonra birdaha LPG ye geçmedi. LPG mode tuşuna da bastığımda sadece Bipper diye ses geliyor. yol PC de LPG göstergesi gelmiyor. Ne yapmam lazım. Yrn sabah saatlerinde yola çıkacak da. Yardımlarınızı bekliyorum.

ywzckr

0
Merhabalar, 2018 exe Eco çıkardım bugün fakat araç LPG mode geçmiyor. 35 km yol yaptım yaklaşık 5 km LPG ile gittim stop ettikten sonra birdaha LPG ye geçmedi. LPG mode tuşuna da bastığımda sadece Bipper diye ses geliyor. yol PC de LPG göstergesi gelmiyor. Ne yapmam lazım. Yrn sabah saatlerinde yola çıkacak da. Yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam araci aldiginizdan beri lpg aldiniz mi hic ? Bayiden cikan aracta 2 dis lpg gosterir ama icinde 2 litre anca olur benzinde o kadardir. Lpg tusuna 8 sn basil tutup bi kalibre ettirin sonra degismezse servise gidersiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynı problem bugün bende de oldu. Lpg göstergesi gitti. Ekrana gelmiyor. Lpg de full e yakın. Halledebildiniz mi? Hallettiyseniz nasıl hallettiniz? Yardımcı olursanız sevinirim

Aracınız
Diğer Markalar
merhaba; aynı sorun bendede var LPG moda geçmiyor lpg tuşa basınca ekranda bir tepki yok :( çözüm bulduysanız desteğinizi rica ederim tşk

Benim lastik basınç sensörüm yanmıştı. Uyarıyı silerken ana menüden lpg yide silmişim. Sorun ordan kaynaklı çıktı. Bazı arkadaşlar menüyü karıştırabiliyor. Bende araştırırken görmüştüm. Öncelikle direksiyondaki sağ sol yukarı aşağı tuşlarını kullanarak aşağıda resim paylaşıcam o ikonu seçin. Genelde benzini seçiyorlar yakıt olarak. Hız sabitleyici işaretine benzeyen ikonu seçin sorun çözülecektir. Resim atıyorum

Aracınız
Diğer Markalar
Hocam
Benim lastik basınç sensörüm yanmıştı. Uyarıyı silerken ana menüden lpg yide silmişim. Sorun ordan kaynaklı çıktı. Bazı arkadaşlar menüyü karıştırabiliyor. Bende araştırırken görmüştüm. Öncelikle direksiyondaki sağ sol yukarı aşağı tuşlarını kullanarak aşağıda resim paylaşıcam o ikonu seçin. Genelde benzini seçiyorlar yakıt olarak. Hız sabitleyici işaretine benzeyen ikonu seçin sorun çözülecektir. Resim atıyorum

Hocam çok teşekkür ederim, dediğin gibi yaptım oldu sağol varol.

Geri