Lpg Otomatik Civic anormal yakıt tüketimi

Musa

0
Aracınız
ya arkdaslar bende de fb7 2016 elagans var depoyu doldurm 28 lt fazla almıyo ve 180 km gitti çok fazla yakıyo nedenı nedır normal kullanım eco da acık
Ev ile okul arası 500metre arabayla gidip geliyorum. Araç 3. Vitesi hiç görmüyor. Sürekli 1-2. Viteste. Yollar da çok iyi değil. Gaz - fren gidiyorum. Hiç uzun yol yapmasam da 230 dan aşağı düşmedim. Karma tüketim ortalama 300 km yi geçiyor. Tam bitirmedim LPG yi hiç.

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ev ile okul arası 500metre arabayla gidip geliyorum. Araç 3. Vitesi hiç görmüyor. Sürekli 1-2. Viteste. Yollar da çok iyi değil. Gaz - fren gidiyorum. Hiç uzun yol yapmasam da 230 dan aşağı düşmedim. Karma tüketim ortalama 300 km yi geçiyor. Tam bitirmedim LPG yi hiç.

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Depo kapasitesini soylememissiniz kac lt ile yapiyorsuniz bu km yi ayrica muhtemelen siz hic gaz yakmiyorsunuz benzin tuketimi sizde biraz daha fazladir heralde arac lpgye gecene kadar siz okula varirsiniz

2014 elegance otomatik orjinal lpg

Aracınız
bende 2016 fd7 otomatik var lpg de şehir içi 30 lt gaz ile 215 km yaptı kasarak yavaş kullanarak hesap ettim 14 lt yakmış yol bilgisayarı 11,8 gösteriyordu bence çok yakıyor benzini hesap etmedim bu arada onu da katınca 15 lt falan olurdu heralde şehir içi şehirler arası 30 lt ile ancak 350 km gidiyor yavaş gidersem 8,5 lt falan oluyor yol bilgisayarı 6 gösteriyor tabi benzin az harcıyor uzun yolda buda 8,7 olur bence çok sizce nasıl bilmiyorum ayar yaptırsam mı ayarı serviste mi yoksa brc d mi yaparlar bilemedim 10k yı geçti yakıt hiç düşmedi fabrika verisi 8,9 diyor benim araba 14 yakıyor iki katı .duv.

Geri