Lpg sorunu

Aracınız
Merhaba. Fc5 elegance benzin lpg fabrika çıkışlı kullanıyorum. Bugün lpg seviyesi 2 çizgiye kadar düşünce lpg almk istedim. Shellde 48 kurus lpg alabildi. Ve tankin dolu oldugu söylendi. Ordan opete gidip denedim hic lpg dolumu yapılamadı. Isin garibi lpg tanki dolu diye almiyor ama lpg göstergesi hala 2 çizgi gösteriyor. Var mi bunu yasayan nedir sebebi acaba? Saygılar

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

vss

0
Aracınız
Merhaba. Fc5 elegance benzin lpg fabrika çıkışlı kullanıyorum. Bugün lpg seviyesi 2 çizgiye kadar düşünce lpg almk istedim. Shellde 48 kurus lpg alabildi. Ve tankin dolu oldugu söylendi. Ordan opete gidip denedim hic lpg dolumu yapılamadı. Isin garibi lpg tanki dolu diye almiyor ama lpg göstergesi hala 2 çizgi gösteriyor. Var mi bunu yasayan nedir sebebi acaba? Saygılar

düz bir zeminde aracın lpg kalibrasyonunu yapmanız gerekli.araç lpg de çalışırken lpg tuşuna 10sn kadar basılı tutuyoruz.2 kere bip sesi gelince elimizi tuştan çekiyoruz.göstergeniz düzelecektir.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hareket halinde iken yaptım da değişmedi. Bir de sabit iken yapayım. Umarım başka bi sıkıntı yoktur ustad teşekkürler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hareket halinde iken yaptım da değişmedi. Bir de sabit iken yapayım. Umarım başka bi sıkıntı yoktur ustad teşekkürler

Durumun benzeri bir kere başıma geldi boş depoya lpg basamadılar daha sonra başka pompaya geçtik sorunsuz lpgyi aldım, bir daha da sorun yaşamadım, arkadaşın dediğini bir deneyin olmaz ise şamandıranız vs arızalanmış olabilir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız

Aynı sorunla bende karşılaştım servis lpg tankının üzerindeki bir göstergeyi değiştirdi ve şamandıra değişimi yapıldı. sorun giderildi

Aracınız
Arac çalışır halde lpg tusunu 10 saniye kadar basili tuttum kalibre edildi sorun giderildi şükür. Teşekkürler herkese

Aracınız
herkse iyi akşamlar yeni üyeyim bende 2017 civic aldım. geçenlerde petrol ofisinden gaz aldım aynı sorun bende de oldu hatta petrolofisini şikayet ettim :) dün shellden aldım full doldu ilk defa 35 litre aldı ama 7 diş yanıyor 8. yanmıyor. park halindeyken denedim çalıştırmadan (lpg düğmesine basarak herhangi bir ses vermedi) yarın sabah dediğinizi deneyim hatta şimdi deneyim araç garaj da :)

Aracınız
arkadaşlar üşenmedim gittim yaptım geldim. gerçekten oldu. düz zeminde lpg deyken 10 saniye basılı tuttum 2 bip sesi geldi düzeldi :) tşk

Geri