Lpg verisini göstergeye aktarım tecrübesi.

Trust

0
Aracınız
Evet super oldu bu ayrıca bu kucuk kose bolmeyı bagaj tarafından mı sokuyoruz ınanın hıc ıncelemedım
Emniyet kemeri hızasindan oturduğunuz ile yaslandiginiz koltuğun ara hizasında elinizi soktuğunuz da vidayi görmüş olacaksınız.

Aracınız
Evet bugun ıtıbarı ıle yaklasık 1 saat suren bır calısma sonrası cıhazın montajını yaptım oldukca kullanıslı bır alet lpgye gecer gecmez 40 sanıye ıcerısnde aktarımı yapıyor ekrana ıns sorunsuz kullanırız

Trust

0
Aracınız
Evet bugun ıtıbarı ıle yaklasık 1 saat suren bır calısma sonrası cıhazın montajını yaptım oldukca kullanıslı bır alet lpgye gecer gecmez 40 sanıye ıcerısnde aktarımı yapıyor ekrana ıns sorunsuz kullanırız
Hayırlı olsun.

Arkadaşlar bende bundan takdırdım nihayet,yolumun üzeri olduğundan halil beyin yanına sakaryaya uğradım,takribi 15 dk taktı,ancak benim şamandıra ayarı doğru yapılmadığından ilk sonuçlar sağlıklı veri içermiyordu,en son tank şamandıra ayarı yapınca tam dolumda araç içi yakıt göstergesi full gösterdi,şuan için çok sağlıklı çalışıyor,kalan mesfe 720 km dedi,sonra yaklaşık kalan mesafeyi daha iyi vermeye başladı,tam depo bitiminde buraya yazarım,sistem arabaya orjinallik katıyor

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
şimdi bunu takınca lpg ile gidilecek mesafe yazıyor ekranda ama benzin ile gidilecek mesafe yok mu oluyor? sadece lpg nin yapacağı kilometre mi gösteriliyor..

şimdi bunu takınca lpg ile gidilecek mesafe yazıyor ekranda ama benzin ile gidilecek mesafe yok mu oluyor? sadece lpg nin yapacağı kilometre mi gösteriliyor..
benzindeyken benzini,lpg deyken lpg gösteriyor araç yakıt göstergesi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Arkadaşlar merhaba, bu parçayı nereden temin edebiliriz ? Birde bu parçayı nasıl montaj şekli olduğuna dair fotoğraflı veya video lu görsel var mıdır ? Bayadır araştırıyorum bulamadım internette.

Geri