Lpgde benzin gösterge problemi

Merhabalar herkese
Daha önce açıldımı bilemedim. Fb7 lerin kronik sorunu olan benzin göstergesi nin lpg de iken doğru çalışması için alfa adında bir mıdül var. Taktırmayı düşünüyorum. Ek olarak lpg yi de ekrana aktarım yaptığı söyleniyor. Ankarada takılıyormuş bir özel servis satıyor vs. Kullanan var mı tavsiye eder misiniz. Geç adaptasyon olduğu söyleniyor.

SM-A700H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar herkese
Daha önce açıldımı bilemedim. Fb7 lerin kronik sorunu olan benzin göstergesi nin lpg de iken doğru çalışması için alfa adında bir mıdül var. Taktırmayı düşünüyorum. Ek olarak lpg yi de ekrana aktarım yaptığı söyleniyor. Ankarada takılıyormuş bir özel servis satıyor vs. Kullanan var mı tavsiye eder misiniz. Geç adaptasyon olduğu söyleniyor.

Ben özellikle mesaj attım kendisine you tube de videosunu buldum bana sizin arabalara uyumlu değil gibisinden geri dönüş yaptı.Aracim 2015 fb7

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar herkese

Ankara şaşmazda honda bar takıyor hocam

Fb7 2016 eco elegance
Fd6 2007 elegance

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sizin aracınız Eco değil galiba, normalde 2013 sonrası Civic Eco versiyonlarda bu modül ücretsiz takıldı ve devamında da LPG ile birlikte geliyordu.
Ankara'da Prins Memduh Usta diye bir LPGci de geçmişte bunu takıyordu ama şu anda takıyormu pek bilgim yok.

Aracınız
Civic FB7 2014
Sizin aracınız Eco değil galiba, normalde 2013 sonrası Civic Eco versiyonlarda bu modül ücretsiz takıldı ve devamında da LPG ile birlikte geliyordu.
Ankara'da Prins Memduh Usta diye bir LPGci de geçmişte bunu takıyordu ama şu anda takıyormu pek bilgim yok.
Benim aracim 2013 model eco lpgli ama bu modul bende yok hamid bey..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Benim aracim 2013 model eco lpgli ama bu modul bende yok hamid bey..
2014 sonuna kadar modülü aracında olmayanlara bakım sonrası talep halinde ücretsiz takılıyordu.
Aracınızın önceki sahipleri bu durumu dikkate almamışlar demekki.
Şu videoda fabrikanın taktığından daha kaliteli bir modül tanıtımı vardı, bir inceleyin.

Ayrıca şu da Ankara’daki Memduh Usta dediğim kişinin modülü (FC5 için),

Aracınız
Civic FB7 2014

2014 sonuna kadar modülü aracında olmayanlara bakım sonrası talep halinde ücretsiz takılıyordu.
Aracınızın önceki sahipleri bu durumu dikkate almamışlar demekki.
Şu videoda fabrikanın taktığından daha kaliteli bir modül tanıtımı vardı, bir inceleyin.

Ayrıca şu da Ankara’daki Memduh Usta dediğim kişinin modülü (FC5 için),
Aslinda beni rahatsiz etmiyor bu durum ,cok da onemli degil.. Aracim fabrikasyon lpg fakat dediginiz gibi ilk sahibi benim gibi onemsememis sanirim.. su an servise gitsem ucretsiz bu modulden takiyorlar mi? Bu arada aracim 2013 model ama trafige cikis 2014ün 1.ayi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aslinda beni rahatsiz etmiyor bu durum ,cok da onemli degil.. Aracim fabrikasyon lpg fakat dediginiz gibi ilk sahibi benim gibi onemsememis sanirim.. su an servise gitsem ucretsiz bu modulden takiyorlar mi? Bu arada aracim 2013 model ama trafige cikis 2014ün 1.ayi
Sormak lazım ama sanmıyorum, bence öncelikle durumu haftaiçin Honda Türkiye'ye anlatın.
Ailedeki FB7de sıfır aldığımızda takılı değildi ve bu parça sonradan ortaya çıktı, 2014ün yaz yında Honda Türkiye'yle görüşmem sonrasında Ankara Bora beni ücretsiz değişim için aramıştı ve montajı yapmışlardı (y) Arka lastik sabitleme aparatı da verilmemişti, Honda Türkiye'yi aramam sonrası bu aparat takıldı.
Ama bu işlemlerin üstünden 5 yıl geçmiş ve o dönemde araç yeniydi, şu anda yapacaklarını sanmıyorum :unsure:

Aracınız
Civic FB7 2014
Peki benzin gostergesi dustu dustu ibre yandi range sifir gosteriyor..gazda araba boyle giderim bir sikinti olur mu? Surekli bip bip uyari mi verir? Yoksa sadece ekranda isaret mi cikar?

Aracınız
Civic FC5 2019
2016 fb7 bendede modül yok.nisan ayında 3. yıl garantisi doldu.Nisan ayına kadar garantiden baya faydalandım akü vs...Bu modül işinden nisan ayına kadar haberim olsaydı kesin taktırırdım.Şimdi arıza tespit cihazını bağlamaya bile para istiyorlar.Bakalım hafta içi bi uğrıyayım servise sonucu yazarım.

Geri