Civic FC5 LPG’yi ilk defa taktırıp kullanacaklara tavsiyeler

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba aracım 1.6 i-vtec elegance paketi 2016 model Pazartesi candan mühendislikte LPG taktıracağım. Brc comfort veya prins teknomax ikisi içinde fiyat aldım 2700 ve 3000 TL fiyat aldım fakat daha önce LPG’li hiç araç kullanmadım hem benim için hem de forumu kullanan diğer arkadaşlar için yararlı bilgileri bu konu altında toplarsak iyi olur diye düşündüm. Cevaplarınızı bekliyorum :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@asas3239 Geçmişte yaşadıklarıma istinaden lpg ile ilgili benim önerim, bilinen köklü markaları tercih edin, fiyattan önce servis ağı ve markanın kalitesi kullanıcılar için öncelik olmalı.

Aracınız
Civic FC5 2016
@asas3239 Geçmişte yaşadıklarıma istinaden lpg ile ilgili benim önerim, bilinen köklü markaları tercih edin, fiyattan önce servis ağı ve markanın kalitesi kullanıcılar için öncelik olmalı.
Candan mühendislik için çok olumlu yorumlar var bende prins teknomax taktırmak istiyorum açıkçası.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben orda taktırdım,3 araca...
1)2015 Auris Lovato obd2 ,3 yıl sıfır sorun.
2)2013 Auris Prins teknomax , 1.5 yıl sıfır sorun.
3)2018 fc5 Civic, BRC sequent 32 ,1.5 yıl değişken aralıklı sorunları henüz bitiremedim(3 kez candana gitmeme rağmen)son durum Honda servise gidip sorun kaynağını yetkili servis olarak belirlemelerini istedim, randevu için konuştuk,LPG nin sonradan montaj yapıldığını söylememe rağmen yardımcı olacaklarını beyan ettiler, umarım gittiğimde sözlerini unutmazlar. Herhangi bir çözüm bulur bulmaz süreci tam anlamıyla burda paylaşacağım,belki çok küçük bir sorun ama gerçekten yardımcı olmayı istemek çok önemli.candan yada başka bir bayide montaj yaptırırsanız ,montaj ustası ile kesinlikle öncesinde tanışın,sorun yaşarsanız ilk kimle konuşmanız gerektiği konusunda fikriniz olur.
(sayın h.k_ahmet yardımcı oldu olası sorun ve kaynaklarla ilgili olarak, sağolsun.servis ile tüm aldığım tavsiyeleri tek tek ileteceğim, aldığım cevapları da yine paylaşacağım.)

Geri