Lütfen araç seçimine yardım

Aracınız
Civic FC5 2020
Selam arkadaşlar,
Sizden görüş istiyorum.UZun süreli Dizel titanyum focus kullanıcısı olarak arabamı sattım.Bu hafta Honda ya geçmek istiyorum 3 4 bayii ile görüştüm. Ancak Honda’nın hangi motoru alacağıma karar vermedim. Aracı sağlık raporlu olarak alacağım. Araçlardan 1.5 otomatik turboyu 195 e 1.6 eco executive ti ise 185 e verecekler. Ancak 1.5?turbo 182 beygir olan araç yakıttır motor durumu ikinci el vs halkında bilgim yok . Sizler bu konuda donanımlısınız, lütfen bu koşullarda hangisi alınmalı fikrinizi bildirirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim

Aracınız
Civic FC5 2020
Erhan bey eleştirilerin çoğu 125 liğin performans olarak çekmediği yönünde.Bayi ile konuştuğumda 3 günde 25 araç sattık 23 ücü eco diyor.Talep neden hep Eco tarafında.Bu talep sadece yakıttan dolayımıdır?

Aracınız
Civic FC5 2017
Erhan bey eleştirilerin çoğu 125 liğin performans olarak çekmediği yönünde.Bayi ile konuştuğumda 3 günde 25 araç sattık 23 ücü eco diyor.Talep neden hep Eco tarafında.Bu talep sadece yakıttan dolayımıdır?
Fc5 1.6 piyasa arabasıdır bu dısarıda gordugunuz 10 hondada n 8 i 1.6 2 tanesi 1.5 dir karar sizin LPG lı ise Eco ama benzın umrumda olmaz gaza bastın mı ucsun derseniz 1.5 ama onunda motoru ve şanzımanı kafa kurcalıyor hadi motor neysede şanzıman performans lı kullanım için diyorum.

Bana sorarsanız 1.5 manuel alırım .

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
İzmir de yaşıyorum
Şuan izindeyim Samsun da
Kayınbirader de var 1.5 turbo
Abartmıyorum Samsun dan Artvin e 5 saate gittik ve gaz pedalına acımadan gittik geldik.
6 litre civarı yaktı ama fb7 LPG otomatik kullanan biri olarak size diyorum ki:
“Ne LPG si ne eco su hocam yapıştır 1.5 turbo aracı da araca bindim de” yapma 1 litre 2 litre yakıtın hesabını.
Bizim araçlarda gitsin diye aracı bağırtıp 2 katı yakıt yaktırdığımız yerlerde 1.5 turbo hiç sesini bile yükseltmeden akıp gidiyor. Al sen pişman olmazsın
Hayırlısı olsun şimdiden inşallah

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013

Hocam yakıta felan aldanma
Aracın LPG filtreleri, LPG ye bağlı performans düşüklüğü, LPG ye bağlı sık sık subap ayarı, LPG’ye geçene benzin tüketimi vs derken inan 3-5 kuruş için uğraşmaya değmez.
1.5 al sen pişman olmazsın
5 yıl vergi vermeyeceksin zaten vergiyi yakıta verdim dersin en kötü

Aracınız
Civic FC5 2020
Fc5 1.6 piyasa arabasıdır bu dısarıda gordugunuz 10 hondada n 8 i 1.6 2 tanesi 1.5 dir karar sizin LPG lı ise Eco ama benzın umrumda olmaz gaza bastın mı ucsun derseniz 1.5 ama onunda motoru ve şanzımanı kafa kurcalıyor hadi motor neysede şanzıman performans lı kullanım için diyorum.

Manuel de sadece hatchback de var sanırım demi?

Aracınız
Civic FC5 2020
İzmir de yaşıyorum
Şuan izindeyim Samsun da
Kayınbirader de var 1.5 turbo
Abartmıyorum Samsun dan Artvin e 5 saate gittik ve gaz pedalına acımadan gittik geldik.
6 litre civarı yaktı ama fb7 LPG otomatik kullanan biri olarak size diyorum ki:
“Ne LPG si ne eco su hocam yapıştır 1.5 turbo aracı da araca bindim de” yapma 1 litre 2 litre yakıtın hesabını.
Bizim araçlarda gitsin diye aracı bağırtıp 2 katı yakıt yaktırdığımız yerlerde 1.5 turbo hiç sesini bile yükseltmeden akıp gidiyor. Al sen pişman olmazsın
Hayırlısı olsun şimdiden inşallah

İnşallah yanıtın için çok teşekkür ederim arkadaşım.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013

Hocam 1.5 turbolar, 1.6 lar kadar şanzıman sorunu çıkartmıyor forumu takip ettiğim kadarıyla. Şuan 1.6 lar resmen şanzıman stresi yaşatmaya başladı kullanıcılarına. Ama 1.5 turbolar da şanzıman soğutucu olduğu ve bu sebepten arıza yapmadığı söyleniyor

Geri