Lütfen Yardım Cam indirme/kaldırma mı Keyless go mu

Korty

0
Merhaba;
altı ay önce 2009 model Accord aldım ve bu aracı çok beğendim yalnız annem kullanırken zorlandığı için onu babam kullanıyor ben ise daha küçük 2013 model sedan civic elegance aldım yalnız bu araç bende büyük bir hayalkırıklığı oluşturdu. araştırmadan almış bulundum ama en full modeli diye aldım düşünemedim sebepler.

1. otomatik cam kapama olmaması nedir? içeriden de sadece sürücü tarafında auto var sanki kia mübarak 2002 boramda bile hepsi vardı
2. Kararan dikiz aynası bu da 2002 boramda vardı
3. bluetooth yok ve ses kalitesi çok kötü
4. yol sesi alması (gerçi bu durumu video incelemelerinde duymuştum ama üzücü)

şuan aracı satmayı düşünmüyorum 2 yıl kadar kullanmam gerekli malum kredi işte sizlerden yardım bekliyorum. çoğu konuda çözüm buldum ama cam kaldırma işi canımı sıkıyor.

cam kaldırma modüllerine bakıp duruyorum ama dandik termikli bile değiller saniye sayıyorlar tek tek kaldırıyor. sunroof ta ayrı dert. varmı bir modül bu işi çözecek orjinal gibi olamaz mı? parasıda önemli değil artık sırf bu özellik gelirmi diye keyless go bile taktırmayı düşünüyorum. servisleri aradım onlarda bir çözüm yok internetteki tüm modüller tek tek kapatıp açıyor hepsini aynı anda kapatan açan isteyince yarıda durdurabilecek bir modül varmı? yada yapabilecek bir usta

internetteki modüllerdeki tek güzel taraf içerideki tüm camları tek click ile kapatıp açma özelliği gelmesi

Honda bu özellik olayını çok yanlış anlamış sen seçenek sunarsın adamın parası varsa alır. yoksa gider basic modelini seçer .duv.

Etacli

0
Sonuna kadar haklısın hocam sen 2002 bora diyorsun benim 2000 boram da bile vardı bu özellik . Ayrıca ilk yardim seti için bile yer yok üçgen levha bile koymamışlar bora da bunlar olduğu gibi ilk yardim setinde ceset torbası bile vardı :)

İlbeyli58

Korty

0
Sonuna kadar haklısın hocam sen 2002 bora diyorsun benim 2000 boram da bile vardı bu özellik . Ayrıca ilk yardim seti için bile yer yok üçgen levha bile koymamışlar bora da bunlar olduğu gibi ilk yardim setinde ceset torbası bile vardı :)

İlbeyli58

insan iyi ve güzeli arıyor gerçekten bagaj reflektör ve ilk yardım seti gözü son model accord da bile yok reflektör olayını accord da passatınkini takarak çözdüm onunda konusunu açacağım orada bir çalışmam var çözüm olacaktır. Bu Honda insanı mucit yapar Valla :clap:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Korty

0
Teşekkürler evet inceledim kararan dikiz aynası konusu yardımcı oluyor zaten benim accord da ki aynanın aynısı kullanılıyor. ama asıl mesele cam kaldırma modülü camlar aynı anda kalksın insin yarıda durdurulabilsin istiyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Teşekkürler evet inceledim kararan dikiz aynası konusu yardımcı oluyor zaten benim accord da ki aynanın aynısı kullanılıyor. ama asıl mesele cam kaldırma modülü camlar aynı anda kalksın insin yarıda durdurulabilsin istiyorum.

Hepsinin aynı anda kalkması akü amperi düşük olduğu için sorun çıkartabilir.

Korty

0
evet ama eğer öyle olasaydı accord da da aynı akü var sunroof dahil hepsini aynı anda açıyor veya kapatıyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Korty

0
Akülerin amperlerinin aynı olduğuna emin misin?

evet dar 45 akü bende ilk gördüğümde çok şaşırdım bu akü bu araca nasıl yetecek diye

aklımda bir proje var elimde smartwind adında bir cam modülü var bu modülün özelliği camları aynı anda indirebiliyor smartwind.JPG

diğer yandan civic için özel soundlife marka cam modülü siparişinide verdim .
şimdi planım şu iki cam modülünü birleştirmek birisininin avantajı içeriden camların tek basım ile açılıp kapanmasını sağlıyor diğeri ise camları aynı anda ve kumanda butonuna iki kere basınca açma veya kapatma yapması

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7625]Korty[/MENTION] Sonucu merakla bekliyorum :)

Geri