Lütfen yardım edin arkadaşlar

Herkese iyi forumlar arkadaşlar aracım fabrikasyon lpg li otomatik eco elegance 2014 aracım ile bir depo gaz ile 200 km gidiyorum ortaköy beşiktaş arası sürekli sizce normal mi lütfen istanbul şartlarına ve bulunduğum yere göre baz alıp yorum yaparsanız sevinirim şehir ve trafik farkı olduğu için daha gerçekçi olacak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
bende fb7 2012 elegans otomatik var atiker grand gold ile istanbul şehir içi sürekli trafik dur kalk mecidiyeköy ü bilirsiniz.. 280 km po dan dolduruyorum..

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=5943]serdar80[/MENTION] kardes kac litre ile 280 km. Gidiyorsun.

Aracınız
Civic FB7 2012
37 litre aldi sonuna kadar kullandim.. 280 km..

SM-N915F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Herkese iyi forumlar arkadaşlar aracım fabrikasyon lpg li otomatik eco elegance 2014 aracım ile bir depo gaz ile 200 km gidiyorum ortaköy beşiktaş arası sürekli sizce normal mi lütfen istanbul şartlarına ve bulunduğum yere göre baz alıp yorum yaparsanız sevinirim şehir ve trafik farkı olduğu için daha gerçekçi olacak

Kaç litre gazla 200 km gidiyorsunuz.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Garantisi devam eden bir araç acaba yetkili serviste bakarlar mı ayarlarına yoksa brc ye mi götürmem gerek

2014 model aracim 2021 e kadar garantili benim de lpg cok yaktigini 40 bin km de servise soyledim once serviste baktiklarini soylediler sikayetim devam etti tekrar goturdum servise sonra brc ye gonderdiler sikayetim yine devam etti tekrar aradim servisi biz sizi cagiracagiz dediler ayrica kendi ustama gosterdim bu araca subap ayari yapilmamis vidalar fabrikasyon duruyor diye soyledi goya 2 defa subap ayari yaptilar faturada lpg bakimi yaziyor subap ayari yazmiyor ben de honda turkey e sikayet maili gonderdim sonuc cikmazsa japonyaya mail atacagim bunun yaninda log de giderken benzin dusmesi sorununu da dile getirdim onlar bunu bir sorun olarak gormuyorlar ama ben inat ettim japonyaya kadar uzanacak bu is

2014 elegance otomatik orjinal lpg

30lt gaz ile

Sizin de aracinizda sorun var muhtemelen benim aracim da 2014 model 40 binde. Bu km de araca subap ayari yapilmasi gerekiyormus ben honda ceme once bakim icin gittim fakat sorun cozulmedigi icin 3 defa daha gittim yine cozulmedi ve sikayet maili attim dikkate almazlarsa kendi ustama subap ayari yaptiricam garanti olayim da bitecek muhtemelen. Garanti dumeni tamamen bi firildaklik. Hondaya garantiye ne gerek var

2014 elegance otomatik orjinal lpg

Geri