Civic FC5 Makyajlı Fc5 civic füme mi beyaz mı?

akif

0
Aracınız
Arkadaşlar fc5'in cvt şanzımanına o kadar laf ettim ettim ama fiyatlar ve benim ekonomik şartlarım doğrultusunda eco elegance makyajlı fc5'e geçicem kısmet olursa. Sizlere sorum beyaz ve füme olarak iki seçeneğim var fb7 beyazdı fc5 füme olsun diye bir tık daha yakınım çünkü makyajlı kasada siyah jantlar fümeyle daha uyumlu görünüyor. Sizlerin de fikrini almak istiyorum cevaplarsanız sevinirim.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Beyaz diye anlaşıp kapora vermek için giderken gümüş gri gördüm ve içeri gidip gümüş gri almak istiyorum dedim. Siyah jantlara daha güzel gidiyor diye düşünüyorum. Ön panjur nikelajını yakın zaman da piano black yapacağım. O zaman efsane duracaktır :)

Arkadaşlar fc5'in cvt şanzımanına o kadar laf ettim ettim ama fiyatlar ve benim ekonomik şartlarım doğrultusunda eco elegance makyajlı fc5'e geçicem kısmet olursa. Sizlere sorum beyaz ve füme olarak iki seçeneğim var fb7 beyazdı fc5 füme olsun diye bir tık daha yakınım çünkü makyajlı kasada siyah jantlar fümeyle daha uyumlu görünüyor. Sizlerin de fikrini almak istiyorum cevaplarsanız sevinirim.

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Aracınız için garajınız yoksa bence beyaz alın. Temizliği ve çizik gösterme durumu çok daha az oluyor rütuş boyası renk tutturması sorun olmuyor. Ben tamamen mantık olarak konuşuyorum duygusal olarak bakarsam 1. tercihim mavi 2. füme 3. gümüş gri 4. kırmızı 5. beyaz Renkli alıp en ufak çizikte moreliniz bozulacak ve çok toz ve kir gösterecek bu yüzden beyaz tercih ediyorum.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Siyah :D

Aracınız
Civic FD6 2010
Beyaz dışında tüm renklerin bakımı (temizlik açısından) biraz meşagatlidir, 2 nci el piyasası da beyaz renk araçlarda bir tık yukarıdadır.

Aracınız
Civic FC5 2018
Füme daha ciddi duruyor sanki. Takım elbiseli olgun biri gibi....
Beyaz daha spor kıyafetli gence benziyor...?

Aracınız
Civic FC5 2019

Beyaz alan arkadaşlar bağışlasın tamamiyle zevk meselesidir ama bence füme..

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri