Makyajlı FC5 multimedya ve hayalet ekran kaplamaları... Babayiğit aranıyor...

Aracınız
Civic FC5 2020
Araç içindeki dokunmatik muştşmedya ve hayalet ekranların kaplanmasının iyi olacağı düşüncesi ile yola çıktım.
Yaptığım araştırmalarda Multimedya için Çin de bile henüz makyajlı kasada eklenen yarasa tip ekran koruyucunun olmadğını gördüm.
Bu ekran için güzel olan Türk firması AEL grup olduğunu gördüm .

Yaşanan problemleri gözden geçirdim ve firmayı aradım.
Firmaya bu ekran korumayı basarlarken diktörtgen olarak imal edildiği ve yarasa kulak bölümlerinin koruma dışında kaldığını ve diktörtgen olarak yapılan korumanın da kenarlardan küçük kaldığını ilettim.

Yeniden yapmaları durumunda alacağımı belirttim.

Hayalet ekran için ise firma çalışma yaptıklarını belirttiler.

Hayalet ekran için üreten var mı diye bakınca karşıma aliexpress den çinli çıkıverdi. Yorumlarını inceledim ve bu ekran için yapılan koruma filminin de ufak olduğu anlaşıldı. Yani tam kaplamıyor.

Sonuç olarak bu iki ürünü gerçekten yapabilen varsa hem kendi kazanır hem ülkenin dövizi çinlilere gitmez.

Varsa yapacak babayiğit bekliyoruz efendim.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Araç içindeki dokunmatik muştşmedya ve hayalet ekranların kaplanmasının iyi olacağı düşüncesi ile yola çıktım.
Yaptığım araştırmalarda Multimedya için Çin de bile henüz makyajlı kasada eklenen yarasa tip ekran koruyucunun olmadğını gördüm.
Bu ekran için güzel olan Türk firması AEL grup olduğunu gördüm .

Yaşanan problemleri gözden geçirdim ve firmayı aradım.
Firmaya bu ekran korumayı basarlarken diktörtgen olarak imal edildiği ve yarasa kulak bölümlerinin koruma dışında kaldığını ve diktörtgen olarak yapılan korumanın da kenarlardan küçük kaldığını ilettim.

Yeniden yapmaları durumunda alacağımı belirttim.

Hayalet ekran için ise firma çalışma yaptıklarını belirttiler.

Hayalet ekran için üreten var mı diye bakınca karşıma aliexpress den çinli çıkıverdi. Yorumlarını inceledim ve bu ekran için yapılan koruma filminin de ufak olduğu anlaşıldı. Yani tam kaplamıyor.

Sonuç olarak bu iki ürünü gerçekten yapabilen varsa hem kendi kazanır hem ülkenin dövizi çinlilere gitmez.

Varsa yapacak babayiğit bekliyoruz efendim.
Hayalet ekran için bir araştırma yapmadım. Ancak multimedia için sizinde eklediğiniz ürünü aldım. Tam uyumlu ve uygulaması basit. Dediğiniz gibi köşelerde bir sivrilme yok, dikdörtgen değil. Almak isterseniz tavsiye ederim ?
https://m.trendyol.com/honda-civic/...kQAvD_BwE&boutiqueId=446995&merchantId=117001

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
multimedya için almıştım ama 5 para etmez taktıktan sonra söktüm. Hayalet ekran için de çok gerekli değil gibi.

Aracınız
Civic FC5 2020
multimedya için
Hayalet ekran için bir araştırma yapmadım. Ancak multimedia için sizinde eklediğiniz ürünü aldım. Tam uyumlu ve uygulaması basit. Dediğiniz gibi köşelerde bir sivrilme yok, dikdörtgen değil. Almak isterseniz tavsiye ederim ?
https://m.trendyol.com/honda-civic/...kQAvD_BwE&boutiqueId=446995&merchantId=117001
tam uyumlu yazmışsınız ama sağ ve sol üst kulakçıkları kapsamıyor??* Görseldeki ürün dizaynı hatalı .. Yeniden dizayn edilmesi gerekli.

Hayalet ekran için ise olmasa olur ama yapan olursa neden olmasın....

Bazı yorumlarda da sizin söylediğiniz gibi multimedya için satılanın kalitesi konusunda da tereddütler var anlaşılan???

Sökme nedeni hakkında bilgi verirmisiniz??

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
multimedya için

tam uyumlu yazmışsınız ama sağ ve sol üst kulakçıkları kapsamıyor??* Görseldeki ürün dizaynı hatalı .. Yeniden dizayn edilmesi gerekli.

Hayalet ekran için ise olmasa olur ama yapan olursa neden olmasın....

Bazı yorumlarda da sizin söylediğiniz gibi multimedya için satılanın kalitesi konusunda da tereddütler var anlaşılan???

Sökme nedeni hakkında bilgi verirmisiniz??
Yarın sizin için foto ekleyeceğim. ? Bence tam uyumlu ve kaliteli. Ayrıca mesajları karıştırdınız sanırım, filmi söken ben değilim ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Foto iyi olur üstad . Bu sağ ve sol kulakçıkları kaplamıyor olarak görünmekte.. Aracın üzerinde gelen koruma folyosuna baktığım zaman kulakçık taraflarını da kapsıyor.
Eğer heryerini kaplıyorsa neden öyle bir fotograf çekip satış görseline sunmamışlar?? Ama bu kulakçıklar yoksa almak istemem.
saygılar

Bu arada filmi gkhnbkkl bey sökmüştü.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Foto iyi olur üstad . Bu sağ ve sol kulakçıkları kaplamıyor olarak görünmekte.. Aracın üzerinde gelen koruma folyosuna baktığım zaman kulakçık taraflarını da kapsıyor.
Eğer heryerini kaplıyorsa neden öyle bir fotograf çekip satış görseline sunmamışlar?? Ama bu kulakçıklar yoksa almak istemem.
saygılar

Bu arada filmi gkhnbkkl bey sökmüştü.
Piano black kısımları da kapsayan bir koruma filminden bahsediyorsanız, öyle bir ürün bulamazsınız.

Aracınız
Civic FC5 2020
fabrikadan gelen kaplamasında mevcut.. ürün bana uygun değil. üretici tek firma ve hatalı üretmiş... piyano black tarafa olmaz diye bir kural zaten yok. Bu maalesef firma yanlısı görüş. Firma hatasını görüp tekrar üretse dediğim gibi alırım.
iyi akşamlar

Geri