Civic FC5 Makyajlı kasa 2019 Eco Elegance Yazılım güncelemesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Andtoid Auto bu sürümünü yükledim, çalıştı.
Direk Google maps açıldı, harika oldu.
Android Auto da Spotify yüklüydü, o da çalıştı.
Evde youtube, Waze falan yükledim, yarın deneyeceğim.
Ekli dosyayı görüntüle 255896Ekli dosyayı görüntüle 255897

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam bende de 2019 exetucuve var makyajlı seninkide öyle bunu nasıl yaptın ben yapamıyorum bir türlu bağlantı nereye yapılmalı neyle yapılmalı yollarını bana anlatabilirmisin adım adım zahmet olmazsa

MAR-LX2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
@ilkerbeyazbulut
Önce Android Auto'yu Telefonunuza yüklüyorsunuz, Tüm yetkilere EVET diyorsunuz.
Andoid Auto'yu telefondan açınız, Sonra Kaliteli bir USB Kablonuz ile Vitesin önündeki USB girişine takınız,
Takınca, bir süre sonra Aracın ekranında Yükleniyor Uyarısı olacak, Bekleyin
Kurulum bitince HOME Ana ekranında, Sağ menülerin en altında ANDROİD AUTO butonu oluşacaktır.
Ben bunları yaptım, oldu, Umarım sizde de olur.

Aracınız
Civic FC5 2018
Yani android auto ile Google maps yada Yandex haritalar anlık trafik yoğunluğu ile navigasyon hizmetini ekranda ve multimedyada kullanabiliyoruz , doğru mu anladım?(2020 Eco elegance)

Evet hocam 2020 eco elegance aldım. Video izlemeyi açtırmak istiyorum birkaç tuninge sordum ama bir türlü yapamıyorlar
Yani android auto ile Google maps yada Yandex haritalar anlık trafik yoğunluğu ile navigasyon hizmetini ekranda ve multimedyada kullanabiliyoruz , doğru mu anladım?(2020 Eco elegance)

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Playstore'da hangi uygulamayı kullanmamı tavsiye edersiniz , android auto için.Telefona ve araca kurulum yapacağım bilgileriniz çerçevesinde ??

Aracınız
Civic FC5 2018
Playstore'da hangi uygulamayı kullanmamı tavsiye edersiniz , android auto için.Telefona ve araca kurulum yapacağım bilgileriniz çerçevesinde ??
Bu arada yaptığımız işlemler " hack" işlemi mi yoksa standart bir uygulama mı? Sonra cihazda olası problem de garanti dışı gibi bir söylemle karşı karşıya kalmayalım.

Aracınız
Civic FC5 2017
Android auto Türkiye google storda yok. Neden koymuyorlar anlamışda değilim ama andoid auto yazıp googledan aratıp apk sını bulup kuruyorsunuz gerekli izileri verip blooth açarak kabloylada navigasyona bağlayarak kullanabiliyorsunuz gayet faydalı google map ve spotyf ve konuşarak hava durumu filan sorabiliyorsuniz.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Android auto Türkiye google storda yok. Neden koymuyorlar anlamışda değilim ama andoid auto yazıp googledan aratıp apk sını bulup kuruyorsunuz gerekli izileri verip blooth açarak kabloylada navigasyona bağlayarak kullanabiliyorsunuz gayet faydalı google map ve spotyf ve konuşarak hava durumu filan sorabiliyorsuniz.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Multimedya cihazına da bir yükleme söz konusu anladığım kadarıyla,honda bu konuda ne diyor acaba, multimedyada bir sorun olursa tavırları ne olur?

Geri