Merhabalar FK7 Reflektör LED'i

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ürün Türkiye'ye 20 günde gelmiş yorumlarda gördüm. Kendim satın almadım ama alırken vergisini de ödüyorsunuz direk size teslim ediliyor ben aracım için park ledi almıştım sorun yaşamadım. Ürünün linki bıraktım TIKLAYIN
benim yorumum :D
20230212_102940.jpg

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
İzmir olan siz miydiniz memnun musunuz?
Bu arada elektrik nasıl bağlandı?

SM-S901E cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
İzmir olan siz miydiniz memnun musunuz?
Bu arada elektrik nasıl bağlandı?

SM-S901E cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
aynen :) valla suan bir sorun yok. zaten ben biraz paranoyak oldugum için bu konuda aliexpressden aldıgım ledleri montaj yapmadan ek yerlerine mutlaka silikonla dönerim ne olur ne olmaz diye. montajı kendim yaptım. tampondaki siyah kapak tampon sökmeden cıkıyor. reflektörleri söküp ledleri takıyorsunuz. her ledin o tarfttaki stopu sökup tamponun arkasından direk stopa goturdum kablosunu ve bagladım. cakma reflektor yerine yanan bir led cok hos duryor aksamları

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
aynen :) valla suan bir sorun yok. zaten ben biraz paranoyak oldugum için bu konuda aliexpressden aldıgım ledleri montaj yapmadan ek yerlerine mutlaka silikonla dönerim ne olur ne olmaz diye. montajı kendim yaptım. tampondaki siyah kapak tampon sökmeden cıkıyor. reflektörleri söküp ledleri takıyorsunuz. her ledin o tarfttaki stopu sökup tamponun arkasından direk stopa goturdum kablosunu ve bagladım. cakma reflektor yerine yanan bir led cok hos duryor aksamları
Kesinlikle güzel görünüyor. Yaptırmak isteyenlere fikir olmuş oldu. Güzel günlerde kullanın.

Ad Soyad
Muhammet Kasım SOYLU
Aracınız
Civic FK7 HB 2021
Sizden Fikirler Aldıktan Sonra Hem Led Hemde Arka Işık Sisleri buldum bunları sipariş ettim... Montajı Yapıldıktan sonra resimlerini paylaşırım değerli fikirleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar

Geri