Civic FD6 Modifiye > Ön led aydınlatması hakkında...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar çalışma sonunda bitti. Değerlendirmelerinizi alabilir miyim? :)
Güzel olmuş orjinal gibi duruyor. Siyah rengin yanında beyaz daha iyi farkeliyor. Işık şiddetide gayet iyi. Birde gece karanlığında test yapmak lazım. ?

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Güzel olmuş orjinal gibi duruyor. Siyah rengin yanında beyaz daha iyi farkeliyor. Işık şiddetide gayet iyi. Birde gece karanlığında test yapmak lazım. ?
Tesekkur ederim hocam. Işık şiddeti gunduz tatminkar gibi gorunuyor. Gece de iyi olacagini dusunuyorum. Karanlık çökünce test edeceğim. :)

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Tesekkur ederim hocam. Işık şiddeti gunduz tatminkar gibi gorunuyor. Gece de iyi olacagini dusunuyorum. Karanlık çökünce test edeceğim. :)
hocam ben şunu merak ediyorum bu araç şimdi muayeneden geçer mi? Bunlar şimdi anladığım kadarıyla sis farı oldu. Sis farlarının bir standartı falan var mı muayene için?

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
hocam ben şunu merak ediyorum bu araç şimdi muayeneden geçer mi? Bunlar şimdi anladığım kadarıyla sis farı oldu. Sis farlarının bir standartı falan var mı muayene için?
Muayene için orjinal tamponu takıyorum hocam. :) daha önceki aracımda buna benzer bir ledle muayeneden gecmistim ama simdi durum nedir bilmiyorum.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar çalışma sonunda bitti. İşlem maliyeti 113 TL fakat aldığım malzemelerin yarısından çoğu duruyor. Yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim. Değerlendirmelerinizi alabilir miyim? :)
Hocam maşallah maşallah diyim, araç çok hoş görünüyor, çok güzel bir custom uygulama olmuş, elinize ve emeğinize sağlık :) (y)

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam maşallah maşallah diyim, araç çok hoş görünüyor, çok güzel bir custom uygulama olmuş, elinize ve emeğinize sağlık :) (y)
Tesekkurler hocam. Bir imkan bulup ledler yanik bir sekilde seyir halinde başka bir araçtan video çekebilsek güzel olurdu ama bunu yapacak bir kişi malesef yok. @RS23 hocamla ayni yerde ikamet etseydik bu işlemi yapabilirdik ;)

S

Silinen üye 20336

Guest
Arkadaşlar çalışma sonunda bitti. İşlem maliyeti 113 TL fakat aldığım malzemelerin yarısından çoğu duruyor. Yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim. Değerlendirmelerinizi alabilir miyim? :)
Hocam bence çok şık ve kaliteli görünen bir uygulama olmuş. Sadece sizin araçta olması da daha özel kılıyor tabi... ☺️????
MaşaALLAH... ??

S

Silinen üye 20336

Guest
Tesekkurler hocam. Bir imkan bulup ledler yanik bir sekilde seyir halinde başka bir araçtan video çekebilsek güzel olurdu ama bunu yapacak bir kişi malesef yok. @RS23 hocamla ayni yerde ikamet etseydik bu işlemi yapabilirdik ;)
EyvaALLAH @Hakan_1453 hocam elbette yapardık... ??
Birlikte güzel uygulamalar yapardık diye düşünüyorum otomotivle ilgili. Nasip bakalım belki de yaparız bir gün... ☺️??

Bu arada sol park lambası yanmıyor gibi geldi bana hocam. ?

Geri