Motevo Don't Panic Navigasyon Harita Güncelleme

Aracınız
Arkadaşlar selamlar,
Aracımda Motevoya ait don't panic gps kartı ve içinde de Türkiye haritaları yüklüydü. Haritada yeni yolların olmadığını fark ettim ve motevo müş. hizmetlerini arayarak haritaları nasıl güncelleyebileceğimi sordum ve sağ olsunlar yardımcı oldular.
Ben de sizlerle paylaşmak istedim aynı gps kartını kullanan arkadaşlara belki yardımcı olur.

Linkteki word dosyası her şeyi çok net ve tane tane açıklıyor. Kolay gelsin

http://www.infotech.com.tr/download/infonav/DontpanicYazilimGuncellemeKilavuzu.docx

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    16.5 KB · Görüntüleme: 72

Leo

0
Hocam paylaşımınız için çok teşekkürler. Navigasyonla ilgili olumlu ve olumsuz yorumlarınızı da alırsak satın almayı düşünen arkadaşlara çok yardımcı olur..

Aracınız
Valla aracı daha yeni aldım. Zaten cihaz motevoya ait değil sadece gps kartı moteovoya ait. İçine sd kart olarak koymuşlar.
Uzun kullanım sonucunu tekrar yazarım ama ilk izlenimlerim daha iyi bir harita deneyimi sunulabilirdi.
Bugün gideceğim yeri yazdım aslında bildiğim bir yerdi ama denemek istedim. Yaklaşik 300 metre hatalı gösterdi olduğu yeri. 300 metre belki çok değil ama hiç bilmediğin kalabalık ve karışık bir trafikte kafanı karıştırabilir.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=14377]slymndv[/MENTION] Paylaşım için teşekkürler.

Geri