Motor kulagı önerisi olan VArmı? Sag ön.

Aracınız
Civic FB7 2015
merhaba. fb7 aracımda klimada titreme ve vites geçişlerinde debriyajı bırakırken lak sesi geliyor vuruntu yapıyor . iki defa serviste kulak ayarı yapıldı birkaç gün sağlam kullandıktan sonra eski haline dönüyor. ben kulağın problemli olduğunu düşünüyorum

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
merhaba. fb7 aracımda klimada titreme ve vites geçişlerinde debriyajı bırakırken lak sesi geliyor vuruntu yapıyor . iki defa serviste kulak ayarı yapıldı birkaç gün sağlam kullandıktan sonra eski haline dönüyor. ben kulağın problemli olduğunu düşünüyorum

Hocam gecmıs olsun oncelıkle.
Klima calısırken fanlar devreye girerken zaten Bı sarsıntı oluyor sureklı yapıyorsa da benım tahminim akünüz zayıftır muhtemelen, cunku yasadım bunu, Bı olcturun derim. Manuel arac ıcın ise yorum yapamam hep otomatık kullandım cunku. Saygılar.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
sorun devamlı değil klima kompresörü devreye girdiğinde titreme oluyor. klima açıkken hafif gaz verip 1000 devire sabitledigimde sarsıntı hissettirmiyor

mturker

Özel Üye
sorun devamlı değil klima kompresörü devreye girdiğinde titreme oluyor. klima açıkken hafif gaz verip 1000 devire sabitledigimde sarsıntı hissettirmiyor

Hocam klimayı ilk actıgımızda zaten arac Bı titrer ve sureklı calıstıgını dusunelim fan aç kapa aç kapa yapıyor belli aralıklarla o zamanda titrer. Hareket halinde yada park halındeyken fark etmez o. ( fanın calıstıgı sure ıcerısinde hep tıtrıyorsa aküdür bence.) ölçtürün derim. Bende fd6 varken 60 amper aku takılıydı Bı ara cok hıssettırmıyordu. 40 amper akuye gectım bazı sebeplerden dolayı klima actıgımda fanlar devreye gırdıgınde asırı sarsıntı yapıyordu.

Aracınız
Civic FB7 2015
dediginiz gibi aküyü olcturcem( gece olduğunda farlarda klima kopmresorun devreye girmesi ile parlaklığı azalıp cogaliyor) en kısa zamanda. fandan ziyade titreşimi kompresörün devreye girip çıktığında hissediyorum.ilk marsta da araba tamammen sallanıyor. gerçekten çok rahatsız edici bir durum.

mturker

Özel Üye
dediginiz gibi aküyü olcturcem( gece olduğunda farlarda klima kopmresorun devreye girmesi ile parlaklığı azalıp cogaliyor) en kısa zamanda. fandan ziyade titreşimi kompresörün devreye girip çıktığında hissediyorum.ilk marsta da araba tamammen sallanıyor. gerçekten çok rahatsız edici bir durum.

Insallah akudur hem ugrasmaz hem farklı sorun aranmaz külfiyetide farklı boyutlara ulasmaz. Aküyse Bı sarj ettırırsınız olmazsa yani sarj tutmazsa degısım. Kazasız belasız kullanın ınsallah. Sonuca ulasırsanız lutfen Bı cvp yazarsınız.

Aracınız
Civic FB7 2015
Insallah akudur hem ugrasmaz hem farklı sorun aranmaz külfiyetide farklı boyutlara ulasmaz. Aküyse Bı sarj ettırırsınız olmazsa yani sarj tutmazsa degısım. Kazasız belasız kullanın ınsallah. Sonuca ulasırsanız lutfen Bı cvp yazarsınız.

Aku degistirmedim ancak yetkili serviste subap ayari yaptırdım simdilik eskisi gibi bi titreme yok. Aku olcumunde de %90 cikti

Geri