Motor kulagı önerisi olan VArmı? Sag ön.

mturker

Özel Üye
En yakın kampanya Temmuz sonu Ağustos başında mevcuttu, Honda genelde 3-4 ayda bir eski kasa araçlara bu şekilde kampanya yapıyor, Honda Türkiye'nin web sitesini takipte kalın, ayrıca böyle bir kampanya başladığında da forumda paylaşan forumdaşlar muhakkak olacaktır.
Bu motor kulagı kırık mı sizce? IMG_20200827_091039.jpeg

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Yeşil nokta olan yer içine çökmüş sanki, Icerısinde yag akıntısı sanki olmus kurumuş hissi var ama içi kuru. IMG_20200827_141459.jpeg

Aracınız
Civic FD6 2008
Merhaba ben 2008 aracımı kampanyada serviste yaptırmıştım. Takılan parça kısa sürede tekrar bozuldu ve serviste yaptırdığım için garantiden tekrardan yapıldı. Yaptırdığım zamanda servis ile dışarısı arasında çok ufak bi fark vardı ve servisi seçtim.

mturker

Özel Üye
Merhaba ben 2008 aracımı kampanyada serviste yaptırmıştım. Takılan parça kısa sürede tekrar bozuldu ve serviste yaptırdığım için garantiden tekrardan yapıldı. Yaptırdığım zamanda servis ile dışarısı arasında çok ufak bi fark vardı ve servisi seçtim.
Gecmıs olsun hocam kazasız belasız kullanın ınsallah.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

mturker

Özel Üye
Bu şekilde anlamak zor, motor çalıştığındaki vibrasyonuna bakmak ve sağlamı ile karşılaştırmak lazım.
Abim gurultu yok araç park halinde çalışırken, sadece yuksek hızda abart eksoz gıbı bıraz yuksek ses yapıyor motor, Ve bayır cıkarken dusuk devirde sakin gıderken yuksek ses yapıyor tırrrr dıye...
Ayrıca kulak hazneye oturmus araya tornavıda biraz zor giriyor normalde 2cm kadar bosluk olması lazım diye bılıyorum.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Abim gurultu yok araç park halinde çalışırken, sadece yuksek hızda abart eksoz gıbı bıraz yuksek ses yapıyor motor, Ve bayır cıkarken dusuk devirde sakin gıderken yuksek ses yapıyor tırrrr dıye...
Ayrıca kulak hazneye oturmus araya tornavıda biraz zor giriyor normalde 2cm kadar bosluk olması lazım diye bılıyorum.

Üstten değilde yandan bakılması lazım.
> Mesafe azalır.
> Plastikte çatlamalar başlar.
> Yağ akma gözlenebilir.
> Motor ilk çalışmasında ve bozuk yolda ses yapar.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

mturker

Özel Üye
İlk paylastıgım fotoda mesafe gozukuyor aslında, evet ilk calıstıgın da dusuk devirde gıderken ses var hızlanınca ses gidiyor. Yag akmış daha onceden sanki kurumuş gıbı. Plastıgın alt kısmında da ufaktan catlama paylaştığım ilk fotoda da gozukuyor.
Tskler hocam bilgileriniz ıcın...
Üstten değilde yandan bakılması lazım.
> Mesafe azalır.
> Plastikte çatlamalar başlar.
> Yağ akma gözlenebilir.
> Motor ilk çalışmasında ve bozuk yolda ses yapar.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
İlk paylastıgım fotoda mesafe gozukuyor aslında, evet ilk calıstıgın da dusuk devirde gıderken ses var hızlanınca ses gidiyor. Yag akmış daha onceden sanki kurumuş gıbı. Plastıgın alt kısmında da ufaktan catlama paylaştığım ilk fotoda da gozukuyor.
Tskler hocam bilgileriniz ıcın...

Usta işi derseniz. Motor kulağı tarafından alttan destek verilir. Siz direksiyonda olursunuz. Kaldırdıklarında ses kesilir ise motor kulağı sıkıntılıdır. Al sana altın bilezik. :)

mturker

Özel Üye
Usta işi derseniz. Motor kulağı tarafından alttan destek verilir. Siz direksiyonda olursunuz. Kaldırdıklarında ses kesilir ise motor kulağı sıkıntılıdır. Al sana altın bilezik. :)

2 gun önce aynı dedıgıni yaptık kaldırdığında daha çok ses yaptı araya tornavıda sokarak arabanın sag tarafı resmen yogun Bı ugultu oldu vıbra.. Oldu.

Geri