Civic FC5 Mp3 klasörü sorunu

Aracınız
Civic FC5 2019
Yeni aldığım araçta usb müzik attım direk atınca açıyor fakat iki klasör yaptım yerli ve yabancı diye yerli klasörünü açıyor yabancı klasörünü açmıyor belki türkçe karakterden dolayıdır diye ismini yabanci olarak değiştiridim yine aynı, usb formatını değiştirdim tüm formatları denedim yine aynı, böyle bi durum başına gelen var mı ya da çözümünü bilen var mı acaba ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yeni aldığım araçta usb müzik attım direk atınca açıyor fakat iki klasör yaptım yerli ve yabancı diye yerli klasörünü açıyor yabancı klasörünü açmıyor belki türkçe karakterden dolayıdır diye ismini yabanci olarak değiştiridim yine aynı, usb formatını değiştirdim tüm formatları denedim yine aynı, böyle bi durum başına gelen var mı ya da çözümünü bilen var mı acaba ?

Dosya ismine rakam verip ve dosya özellikleri kısmını da kurcalayıp dener misiniz?

Aracınız
Civic FD6 2010
Nedenini bilmiyorum anca şöyle yapmak çözüm olabilir.
Okunan klasörü usb ye bir kez daha kopyalayıp(1) sonra bu ikinci kopyanın adını(2) ve içindeki şarkıları değiştirip(3) denerdim. Bunların her birini adım adım deneyip hangisinim sorun çıkardığını tespit etmeye çalışırdım.

Aracınız
Civic FC5 2019
Teşekkürler arkadaşlar klasörleri numaralandırdım şarkı isimlerinide silip tekrar kendim sadece şarkı ismini yazdım sanatçı vs kısmını sildim sorun kalmadı tüm mp3leri gösteriyor

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben de Klasör ve Şarkıları Harf sırasına göre nasıl sıralayabilirim, onu soracaktım. :giggle: :unsure:

Geri