Muayene

Selamın aleyküm 2015 fb7 2015 Civic 19500 km de kullanıcısıyım 2 aydır muayene zamanı geldi fabrika lpg li olandan camlar filmli 3 numara muayeneden geçiyormu söktürmem gerekirmi yakın zamanda yaptıran oldumu, lpg sızdırmazdık raporunu önceden almam gerekirmi ve ne yapmam gerekir onları söylermisiniz 30 una randevu aldım sorunsuz çıkmak istiyorum, birde bakıma 20000 demi gitmem gerekiyor teşekkür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benim 2013 model fabrika LPG'li . 3 hafta önce girdim. Filmleri Yasak diye sökmüştüm ama şimdi hafif kusur olarak muayeneden geçiyor. LPG sızdırmazlık almadım ben, soran da olmadı. LPG nin tesisatı ile de bir sıkıntı çıkmadı.

Kün feyekün..

Benim 2013 model fabrika LPG'li . 3 hafta önce girdim. Filmleri Yasak diye sökmüştüm ama şimdi hafif kusur olarak muayeneden geçiyor. LPG sızdırmazlık almadım ben, soran da olmadı. LPG nin tesisatı ile de bir sıkıntı çıkmadı.

Kün feyekün..

Teşekkür ederim

dnzkrt

0
Merhaba muayene esnasında lpg kaçak kontrolu yapılıyor bi sorun olursa sorunu giderip sızdırmazlık almanız gerekiyor yani direk muayeneye gidebilirsiniz. Kardeşimin aracını götürdüm ön cam filmini söktürdüler komple 2 numara onun arabası

Aracınız
ben geçen hafta yaptırdım. arkadaşların dediği gibi sızdırmazlığa orada bakıyorlar.cam filmleri hafif kusur olarak geçti.tek yaptırmanız gereken tarihi geçmişse egzoz muayenesi yaptırmak

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Teşekkür ederim hepinize cumartesi günü direk gideceğim 3 numara filmler geçer inşallah

2 numara film geciyor fakat 3 numara gecmiyor diye biliyorum. Onceki yillarda bu sekildeydi cunku. Yeni sisteme gore gecip gecmedigini yazarsaniz muayeneden sonra herkes ogrenmis olur

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri