Mühürlü app ve pleksi plakalık uygulaması isteyen arkadaşa yardımcı olunur

Bende muhursuz sadece hologramli olan var. Orjinalleri bagajda duruyo. Kimse de sormadi. Ciftini 50 liraya yaptirmistim. Pleksi plakalikla beraber 100 liraydi. Ama muhursuzdu. Bu konuda Mehmet beyin ustune gitmeyin. Kendisi icin guzel birsey yaptirmis fiyati ne olursa olsun. Isteyene araci olurum diyor. Bana da kaydirmaz pedler konusunda boyle bir itham geldi ozelden. O yuzden aldigim linki falan paylasmistim. Fiyat cok geldiyse ya da almayacaksak bakip gecelim sadece lutfen. Bu sekilde olursa kimse buldugu degisik seyleri paylasip öncü olmak istemez ve forumun bi anlami kalmaz diye düşünüyorum.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Yanlış anlaşılmasın ben kimsenin üzerine gitmiyorum :) Plaka mühürlü 80tl gibi rakamlar var forumlarda o yüzden dedim. Piyasası öyledir belki de bana yüksek geldi o açıdan. Pleksi plakalık kısmını görmedim, plakalık kullanmıyorum zaten.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Konu ilgili bölüme taşınmıştır, keyifli forumlar.

yok kötü anlamadım plakaya zaten yüksek o fiyat plakalıkla plakaya o fiyatı yazdım birde şöyle birşey var afyon emirdağ ilçesinde bu karetere geçmiş diye duydum cemiyeti bundan sonra çoğu yerde geçer diye tahmin ediyorum :)

Aracınız
Gittigidiyorda çok değişik fiyatlar var.Gerçek esnafliktan anlayan bir satıcıya denk gelmek lazim ama karakter guzel

(Tapatalk Bazen Canimi Sıkmıyor deilsin.:)))

Geri