Müzik sesini kısma sorunu

gfb26

0
2015 civic elegance orjinal multimedya dan tekerler diye bir bölüm var kurcalarken yanlışlıkla varsayılanı yükle tuşuna bastım ve direksiyon kenarında bulunan mute ve telefon açma kapama tuşları devre dışı kaldı ne yapmam gerek?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
2015 civic elegance orjinal multimedya dan tekerler diye bir bölüm var kurcalarken yanlışlıkla varsayılanı yükle tuşuna bastım ve direksiyon kenarında bulunan mute ve telefon açma kapama tuşları devre dışı kaldı ne yapmam gerek?

Hocam direksiyon düğmelerinin naviye tanımlandığı bir menü var orayı bulup tekrar ayarlamanız gerekiyor.

gfb26

0
Ben onu sordum zaten o bölümdeki değerler nedir

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ben onu sordum zaten o bölümdeki değerler nedir

Hocam benim navimde ayarlar görselle yapılıyordu çok basitti, sizinki nasıl tam olarak bilmiyorum.

gfb26

0
Servisin taktığı navi benim ki ayarlar kısmında tekerler diye bir bölüm var zahmet olmazsa o bölümün fotosunu çekip gönderir misiniz

Aracınız
Civic FB7 2015
Servisin taktığı navi benim ki ayarlar kısmında tekerler diye bir bölüm var zahmet olmazsa o bölümün fotosunu çekip gönderir misiniz

Üzerinden epey zaman geçmiş ama sorununuz hala devam ediyorsa yardım edeyim istedim. Ben de aynı durumu yaşamıştım. Tekerlek yazan kısma geldiğinizde en alta tolerans yazan bir çubuk var, varsayılan değere aldığınızda 5 değerini alıyor. Onu 2 değerine çekin. Eğer değeri değişmiyorsa, sağ üst tarafta başlat yazıyor ona tıklayın ardından değiştirin. Bundan sonra direksiyondaki tuşlara tıkladıkça listenin altına yeni sekmeler ekleyecek. Diyelimki kapatma tuşuna bastınız, alta boş bir sekme açtı; o sekmeye tıkladıktan sonra sağdaki listeden "basın" düğmesine tıklarsanız tuşa atayacağınız komutların listesini açar. O listeden Tel. Kapat seçerseniz artık o düğmeyi telefonu kapat olarak ayarlamış olacaksınız. Bazı direksiyonlarda ayrıca mute tuşu var, benim direksiyonda yok o nedenle kapatma tuşuna uzun basıldığında mute olacak şekilde ikinci fonksiyon tanımladım. Onu da yine sağdaki listeden "uzun basın" düğmesine tıklayınca seçebiliyorsunuz. Bu durumda benim direksiyonda telefon kapatma düğmesi iki işlevli oldu, kısa basınca gelen aramayı kapatıyor, uzun basınca mute oluyor. Tel cevaplama tuşu için de aynı işlem yapılacak, bir defa telefon açma tuşuna basınca alta bir sekme ekleyecek, bu sefer ona tıklayıp "basın" a tıklayıp listeden telefon açı seçeceksiniz. Mute tuşu ayrı ise yine onun için de aynı işlem yapılacak. Eğer üçüncü tuşu ayarlamak için tuşa bastığınızda yeni bir sekme açmıyorsa o zaman tolerans değerini 1'e düşürün sorun çözülecektir (Bende iki tuş olduğundan bilemiyorum 2 değerinin yetip yetmediğini). Hepsi bitince sağ üstteki durdur düğmesine tıklayacağız. Hepsi bu kadar..

Mumkunse şu orjinal navinin fotosunu paylasabilir misiniz? Sahibinden de ilanlarda orjinal oldugunu idda eden bir suru fotograf var. Bayiden navi kampanyali aldiklarima da insanlar orjinal diyorlar halbuku bayi anlasmali oldugu navi markasini takiyo geciyo.

Sent from my iPhone using Tapatalk

gfb26

0
Problemi hallettim teşekkürler

Geri