Multimedia Ekranı Kapatmak / Saat Göstermek

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar, ben de aranıza yeni katıldım. Özellikleri yeni yeni keşfediyorum. 2020 model Civic Eco Executive aracım var. Aracı çalıştırdığımda multimedia ekranının açılmamasını ve saat ekranında kalmasını istiyorum. Ben ihtiyacım olursa açmak istiyorum. Veya açtım diyelim, işim bitince tekrar saat ekranına dönmek istiyorum ama nasıl olur bir türlü bulamadım. Tarif edebilirseniz memnun olacağım.

Aracınız
Civic FC5 2019
aracı çalıştırdıktan sonra ekrana dokunmazsanız kısa süre içinde ekranda sadece saat olur. ekrana dokunup tamama basarsanız tekrardan saat ekranına dönmek için aracı stop ettirip tekrar çalıştırmanız ve ekrana dokunmamanız gerekir. başka bir çözümünü ben bulamadım şu ana kadar.
Merhaba arkadaşlar, ben de aranıza yeni katıldım. Özellikleri yeni yeni keşfediyorum. 2020 model Civic Eco Executive aracım var. Aracı çalıştırdığımda multimedia ekranının açılmamasını ve saat ekranında kalmasını istiyorum. Ben ihtiyacım olursa açmak istiyorum. Veya açtım diyelim, işim bitince tekrar saat ekranına dönmek istiyorum ama nasıl olur bir türlü bulamadım. Tarif edebilirseniz memnun olacağım.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
@nonda10 evet ben de bulamadım 2 gündür denemediğim kombinasyon kalmadı ama yapamadım. Sürekli ekranda menünün gözükmesi bence hoş değil. Bilen arkadaşlarımız varsa lütfen yazsınlar, teşekkürler şimdiden.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
ekranı kurcalamazsanız saat ekranı gelir zaten.direksiyondan fm usb değişimini de yapar,yine direksiyondan telefon görüşmelerinizi yaparsınız bu esnada saat ekranı hep olur ekranda.navigasyonu açmak isterseniz zaten saat ekranını istemiyorsunuzdur haritaya bakacaksınız çünkü.
tam olarak ne istiyorsunuz anlamadım

Aracınız
Civic FC5 2020
Örneğin uzun yolda giderken müzik dinlemek istedim veya navigasyon lazım oldu daha sonra işim bittiğinde tekrar saat ekranına gelmesini istiyorum. Bunun için arabayı durdurup tekrar çalıştırmak zorunda mıyım? Eminim saat ekranına bir şekilde geçiş vardır ama nasıl bulamadım. Kullanım kitapçığında da araştırdım ama bulamadım.
Bu aslında bilgisayarlardaki ekran koruyucu gibi herhangi bir işlem yapmadığımızda 15-20 sn sonra saat ekranı gelse süper olurdu. Renault Clio multimedia ekranında mesela tuş var işin bitince tuşa basıyorsun saat ekranı geliyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
Zaman ayarlı olarak yada tuşa basarak saat ekranın gelmesini istiyorsunuz.honda hack pro ile bi şekilde yapabiliriz. Root suz nasıl olur bakayım bi.

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ekranda menü açıkken saate döndürme var ancak yerini hatırlayamıyorum şu an. Akşam arabaya binice bakar yazarım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Rootsuz yapmaya çalışıyorum. Şöyle bir yol buldum, görünümü (temayı) değiştirince saat ayarı için bir tuş çıkıyor. Ona basıldığında saat ayar ekranı çıkıyor. Herhangi bir şeye dokunmadan beklersek saat ekranda kalıyor. Şimdilik bu kadar bulabildim.

Geri