Civic FC5 Navigasyon Güncelleme FC1-FC5-FK7

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Civic FC5 2018
Kablosuz olmuyor diye biliyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kablosuz bağlantı olabilmesi için aracın kendi içerisinde wap (wireless access point) yani bir wifi router olması gerekiyor. Yeni araçların bir kısmında bu var. Sadece bluetooth ile kablosuz AndoridAuto ya da CarPlay bağlantısı yapılamıyor çünkü gerekli ağ genişliği maalesef sadece bluetooth ile sağlanamıyor. Özetle aracın kendisinde wireless bağlantı (wifi) donanımı olmalı.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Kablosuz bağlantı olabilmesi için aracın kendi içerisinde wap (wireless access point) yani bir wifi router olması gerekiyor. Yeni araçların bir kısmında bu var. Sadece bluetooth ile kablosuz AndoridAuto ya da CarPlay bağlantısı yapılamıyor çünkü gerekli ağ genişliği maalesef sadece bluetooth ile sağlanamıyor. Özetle aracın kendisinde wireless bağlantı (wifi) donanımı olmalı.
Hocam bizim araçlarda wi-fi donanımı var ama gene de kabloyu bağlamamızı istiyor araç. Deneme şansınız olur mu bahsettiğiniz şekilde?
Eğer çözüm bulursak güzel olur.

Aracınız
Civic FC5 2020
Kullanmıyorum ama takıntı yaptım navigasyonu güncellemek için, olmadı. Videoları izledim, indirme %50 olunca hata veriyor. Garmin sayfasından inceledim biraz, 16 gb usb'den az veya yüksek olursa hata verebilir yazmış. 32'lik ile denemiştim, h.sonu 16'lık ile deneyeceğim bakalım olacak mı. Bu arada videolarda Honda garmin sayfası var, google a yazınca o sayfa çıkmıyor artık. Garmin support sayfasını açıyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Kullanmıyorum ama takıntı yaptım navigasyonu güncellemek için, olmadı. Videoları izledim, indirme %50 olunca hata veriyor. Garmin sayfasından inceledim biraz, 16 gb usb'den az veya yüksek olursa hata verebilir yazmış. 32'lik ile denemiştim, h.sonu 16'lık ile deneyeceğim bakalım olacak mı. Bu arada videolarda Honda garmin sayfası var, google a yazınca o sayfa çıkmıyor artık. Garmin support sayfasını açıyor.
%50ye gelince aynı şekilde bende kalıyor buna bir çözüm bulan varmı denemediğim pc ve usb bellek kalmadı

Garmin in 4-5 farkli cihazini kullandim, kullaniyorum. navigasyon dahil cihazlar donanim olarak saglam ama yazilim guncelleme derseniz, tek kelime, rezalet…

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
%50ye gelince aynı şekilde bende kalıyor buna bir çözüm bulan varmı denemediğim pc ve usb bellek kalmadı
Garminin uygulamasına güncelleme gelmiş. Haritasını güncellemek isteyen tekrar deneyebilir. Güncelleme başarılı şekilde yapılıyor.

Geri