navigasyon güncelleme hatası -cyclone

Aracınız
S.a, Mrb.lar

cyclone navigasyon var benim aracta, harita güncellemesi için baktım, 2015 ocak yazıyor.
internet sitesinde 2015 mayıs ayı var, lisans numarasını giriyorum kayıtlı değil diyor, servise sormadım daha acaba ben mi yanlış yaptım diye ama yok sanmam.

birde bazıları tv var demiş, benimkinde yok, çok gerek değil önemli de değil, sadece merak, model olarak 4.7.7 yazıyordu navigasyonda.

Aracınız
arkadaşlar tekrar denedim güncelleme oldu, daha doğrusu linkleri mail adresine yolladılar, ama kafama şu takıldı ücretsiz güncelleme hakkımız toplam 3 kere mi?

tekrar girdim baktım aşağıdaki notu verdi, bilen vardır sanırım

***Q***
Bulunan ücretsiz güncelleme hakkınız : 2
İstediğiniz güncelleme mail adresinize gönderilecektir.
***UQ***

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
3 hakkınız olabilir hocam net bilmiyorum, tv özelliği olmasa da olur, net ve kesintisiz yayın almanız zaten imkansız.

Aracınız
3 hakkınız olabilir hocam net bilmiyorum, tv özelliği olmasa da olur, net ve kesintisiz yayın almanız zaten imkansız.

güncelleme işini aradım öğrendim,

3 hakkımız oluyormuş ama bitince yine hak tanımlıyorlarmış, yani ücretsiz güncelleme devam, ama yinede hakkımını gereksiz yere bitirmiyeceğim :)

tv özelliği önemli değil ama merak ettim, acaba ben mi bulamadım diyecem ama öyle bir menu yok görmemem imkansız.

Geri