Navigasyon güncelleme

ibo

0
Aracınız
İşlemi yapmak sorun değil yaparız yapmasına ama yüklenen en son güncel navigasyon bile yeterli değil diyorlar. Benim anlamadığım bedava olan ve 3 ayda bir kendini güncelleyen bir telefon navigasyonu nasıl olur da bukadar pahalı bir araç navigasyonundan daha iyi ve görsel olarak daha başarılı olabilir.
Google yada yandex gibi şirketlerin kendi ekibi düzenli olarak harita güncellemesi yapıyor arabalarda kullanılan navigasyon yazılımları haritalarını yerel harita şirketlerinden alıyor Türkiye de bu işi başarsoft yapıyor oda yılda bir yada iki defa yeni harita yada poi yayınlıyor diğer navigasyon şirketlerine satıyor gecikmenin sebebi bundan kaynaklanıyor Türkiye de kullanılabilen en güncel araç navigasyonu başarsoft un igo nexgen yazılımıdır

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar aracımın navigasyonunu kendim az evvel güncelledim. Toplam süre 10 dakikamı almadı. O da evden araca 2 defa git gelden dolayı oldu. Araçta geçirdiğim toplam dakika 5'i geçmez. :eek:k:
Haritayı güncelledim, eski versiyonunda olmayan bir yeri tekrar arattım, harita yine bulamadı orasını. .duv.
Yani yeni harita da çok güncel değil anlaşılan.
Herkese selamlar.

Ali Er

0
Fc 5 Elegance aracimin navigasyonunda nasil oluyor anlamiyorum bazen surekli az sesli bip sesi uyarisi varken direksiyondan sese mudahale ettigimde + ya basarsam biraktigimda kendiliginden sonuna kadar aciliyor,- ye basarsam ses kapali olana kadar kendiliginden kisiliyor.Ancak boyleyken navigasyon ses tuslari normal calisiyor.Gene nasilsa anlamadim.Az sesli bip sesi yokken direksiyon da navigasyon da ses tuslari normal calisiyor.Acil yardim lutfen.

Beyler merhabalar. Uygun konuyu bulamadım, konu açmak için de 10 mesaj şartını henüz sağlayamadığım için buraya yazıyorum. Telefonumu araca bluetooth ile bağladım, aramalarda hiçbir sorun yok ama Spotify üzerinden müzik dinlemek istediğimde bir türlü aktarmıyor. Bağlı görünüyor, kaynak kısmından Bluetooth seçili durumda fakat ne yaptıysam olmadı. Arada oluyor arada olmuyor çözemedim yardımcı olabilir misiniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13643]YigitcanDnc[/MENTION] Yazı karakterinizde sorun var yazdıklarınız anlaşılmıyor.

Yeni fark ettim hocam. Nedense Turkce karakterler sorun olmus.

Beyler merhabalar. Uygun konuyu bulamadim, konu acmak icin de 10 mesaj sartini henuz saglayamadigim icin buraya yaziyorum. Telefonumu araca bluetooth ile bagladim, aramalarda hicbir sorun yok ama Spotify uzerinden muzik dinlemek istedigimde bir turlu aktarmiyor. Bagli gorunuyor, kaynak kismindan Bluetooth secili durumda fakat ne yaptiysam olmadi. Arada oluyor arada olmuyor cozemedim yardimci olabilir misiniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yeni fark ettim hocam. Nedense Turkce karakterler sorun olmus.

Beyler merhabalar. Uygun konuyu bulamadim, konu acmak icin de 10 mesaj sartini henuz saglayamadigim icin buraya yaziyorum. Telefonumu araca bluetooth ile bagladim, aramalarda hicbir sorun yok ama Spotify uzerinden muzik dinlemek istedigimde bir turlu aktarmiyor. Bagli gorunuyor, kaynak kismindan Bluetooth secili durumda fakat ne yaptiysam olmadi. Arada oluyor arada olmuyor cozemedim yardimci olabilir misiniz?

Eşleşmeyi silip deneyin olmazsa bir de cihazı fabrika ayarlarını dönüp deneyin.

S

Silinen üye 11736

Guest
Bluetooth bağlı olsa bile ayarlar Bluetooth kısmından ses cihazı ekle deyince müzik çalar aktarılıyor rahatlıkla eleganceda bu şekilde

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Brave

0
Arkadaşlar Mart 2018 de sıfır olarak aldığım aracımın navigasyon güncelleme sini 2 defa garmin aracılığıyla yaptım.

Son düzenleme:
Geri