Navigasyon Önerileriniz ...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

J3udu

0
Ynt: Navigasyon Önerileriniz ...

[quote author=NoFeaR link=topic=633.msg10305#msg10305 date=1407622502]
Necvoxta 512 ramli cihaz var, diğer markalarıda ram hızına ve özelliğine göre araştırabilirsin, cihazların kasılması ve yavaş hareketi genelde ramlerinin düşük olmasından kaynaklanıyor ;)

http://www.necvox.com.tr/NECVOX-DVN-P-1050-CIVIC-NEW-PLATINUM-NAVIGASYONLU-MULTIMEDYA_22.html#0
[/quote]
Vay anam :) 2200 tl diyolar bu cihaza :)

2013 Beyaz Elegance Otomatik

Volkan

0

Kesinlikle Cyclone öneririm size. Arayüzü, servis ve destek ağı en güzel firma. Ayrıca kalite olarak da diğer markalardan 1 gömlek üstün görüyorum. Kendim de hobi olarak müzik sistemi işi ile oldukça haşır neşir biriyim. Araç içi multimedya kısmı ile pek ilgilenmiyorum fakat Cyclone ile diğerleri arasında bariz fark var diyebilirim. Aslında nerede çokluk orada b..luk deyimi burada da işin içine giriyor :) Ne kadar çok iş yapan bir sistem varsa elinizin altında kesinlikle çoğu şeyi eksik ya da yetersiz yapacaktır. Araca özel multimedya sistemi istemenizdeki asıl amaç nedir? Dvd/Vcd oynatmak, Tv izlemek ( ki analog karasal yayında bu imkansızdır ), Usb, SD kart gibi arayüzleri kullanmak vs..

ladacivolkan.blogspot.com

Hocam bende navitech nx 214f var.Aldigim yer honda ya anlasmali olarak navitech ve cyclone takiyormus eskiden.Bana cyclone da cok israr etti.rehber ozelligi vardi navitechten fazla.Dokunmatikleri hizlari ayni geldi.Kisisel olarak ben navitech i hem gorsellik hem menu olarak daha cok begendigim icin tercih ettim.Navigasyonu igo guncelleme imkani omur boyu gayet iyi.igo yu bilen bilir fazla soze gerek yok
Radyo zayif oda bence honda dan kaynaklaniyor cunku orjinal radyosuda zayifti.tv sehir icinde ve duruken cok iyi ama hareket halinde dogal olarak cekmiyor.Bu arada cyclone 200 tl daha pahali idi.

Honda servisi bana 1700 tl ye motevo dedi. Bu marka nasildir

Volkan

0

Motevo da kötü değildir. İsteklerinizi karşılıyorsa ve kullanımı sizin için rahatsa gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

ladacivolkan.blogspot.com

Servis garantisi altinda takilacaksa 1700 bence iyi fiyat.motevo nasildir bilmiyorum servislerin bir ara taktigini duymustum.Diger modellerle ekran kalitesi cozunurlu ram vede navigasyon yazilimini karsilastirin web uzerinden derim...

ozkan1

0

Necvox' un DVN P-1050 modeli benimde düşündüğüm bi model piyasa araştırması sonucu Antep' te son fiyat 1850 TL Verdiler zaten geri görüş hepsinde hediyeymis.daha ucuz bulan varsa sıfır kutulu talibim :)

Pazartesiye randevu aldim, kismetse taktiriyorum motevoyu

[quote author=nonickname link=topic=633.msg10539#msg10539 date=1408186867]
Pazartesiye randevu aldim, kismetse taktiriyorum motevoyu
[/quote]

Motevo hakkında deneyimlerinizi paylaşırsınız.

Geri