Navimex multi medya video oynatma sorunu

Aracınız
İyi forumlar, arkadaşımın aracında navimex multimedya bulunmakta.Bir çok konuyu inceleyip bir çok formatı denedim ancak sadece 1 videoyu oynatabildim.Problem nedir acaba tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum.En uygun format nedir acaba?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İyi forumlar, arkadaşımın aracında navimex multimedya bulunmakta.Bir çok konuyu inceleyip bir çok formatı denedim ancak sadece 1 videoyu oynatabildim.Problem nedir acaba tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum.En uygun format nedir acaba?

Hocam aşağıdaki yazıda yazdığı şekilde deneyebilir misin?

Sorunu çözdüm. Buradan paylaşmak istedim. Biraz uğraştırdı ama sonunda oldu. Benim gibi yapamayan arkadaşlar olursa faydası olur.

Öncelikle youtube dan birkaç klip indirdim.

Daha sonra Any Video Converter programını indirdim.

Dönüştürmek istediğim klipleri ekledim ve dosyayı dönüştürmek istediğimiz formatı da Apple TV MPEG-4 Movie(*.mp4) olarak seçiyoruz.

Sonra dönüşümü başlat diyoruz. Dosyaları dönüştürüldüğü şekliyle usb ya da sd karta atıp Navitech cihazda izleyebiliyoruz.

Benim büyük uğraş sonrası bulduğum bir yöntem.

Belki birilerine faydası olur.

Aracınız
teskurler bellı bır format ve cozunurlukte oluyor zamanında bende boyle ugrasmıstım bayagı. ama sonra piranha charger m serisi kıytırık bır teyp aldım flv dahil açmadıgı format cözünürlük yok gibi. format çok önemli bu konularda.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aynen hocam kafayı yemek üzereydik denemediğimiz format kalmadı nerdeyse, şimdi hem sıkıntısız hem de görüntü ve ses kalitesi olarak oldukça iyi çok teşekkür ederim :)

Rica ederim hocam. Faydalı olduysa ne mutlu bana. Ben de zamanında çok uğraşmıştım,sorun yaşayan olursa zorlanmadan halledebilsin diye o paylaşımı yapmıştım.

Geri