Navitech Nx-221 ve Nx220 Güncelleme Anlatımı

Smoch

0
Herhangi bir eksiklik yada sorun olduğu için değil hocam, en güncel haliyle kullanayım istedim, bu yüzden güncelledim ve sorunsuz kullanıyorum.
http://civictr.com/showthread.php/1238-iGo-Primo-2-4-CivicTR-Edition-(En-Güncel-Haritayla-Birlikte) Burada [MENTION=225]Smoch[/MENTION] hocanın paylaştığı igo 2.4 haritayı da tarif edildiği şekilde aynı hafıza kartına klasör halinde kopyaladım. Ayarlardan istediğim navigasyon programını seçip sorunsuzca kullanabiliyorum.

Güle güle kullanın.

Hakan için ek bilgi vereyim. Harita güncelleme başarsoft ekibi tarafından her yılın 3 ,7 ve 10. Aylarında düzenli bir şekilde yapılır. Bu güncellemelerde hatalı yollar düzeltiği gibi değişen ve yeni yapılan yollar da haritaya eklenir. Misal 3. Köprü bittiğinde harita güncellendiği taktirde kullanabilir olacak. Ya da atıyorum bulunduğunuz semtte kestirme olsun diye alt geçit yapıldı. Bu değişimlerden navigasyon yazılımınızın haberdar olması için haritanızı güncellemeniz gerek.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Güle güle kullanın.

Hakan için ek bilgi vereyim. Harita güncelleme başarsoft ekibi tarafından her yılın 3 ,7 ve 10. Aylarında düzenli bir şekilde yapılır. Bu güncellemelerde hatalı yollar düzeltiği gibi değişen ve yeni yapılan yollar da haritaya eklenir. Misal 3. Köprü bittiğinde harita güncellendiği taktirde kullanabilir olacak. Ya da atıyorum bulunduğunuz semtte kestirme olsun diye alt geçit yapıldı. Bu değişimlerden navigasyon yazılımınızın haberdar olması için haritanızı güncellemeniz gerek.

Tamam tanil hocam eyvallah musait animda patlatacagim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ozyy45

0
Ben navigasyon sekmesini tuşladığımda girmiyor ya. Yanıp sönüyor sadece ama girmiyor. Problem nedir sizce ?

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Ben navigasyon sekmesini tuşladığımda girmiyor ya. Yanıp sönüyor sadece ama girmiyor. Problem nedir sizce ?

Cihazın kendi orijinal hafıza kartı mı? Cihazın orijinal kartı olması lazım. Hafıza kartı kendi orijinal 4 GB olan kart ise;
1- Öncelikle cihaz ayarlarından navigasyon dosyası adresini tanımlayınız. (Ayarlar / Navigasyon / adres dosyası)
sorun devam ederse;
2- Cihazın orijinal hafıza kartını bilgisayara taktıktan sonra güncelleyip kullanabilirsiniz. Hafıza kartındaki dosyalar da tek klasör halinde değil de, ana dizinde ayrı ayrı olması lazım. İlk mesajı dikkatlice uygularsanız sorununuz hallolur. Tekrar baştan bilgisayara yedeklediğiniz dosyaları hafıza kartına ana dizine klasör açmadan kopyalayın ve yeniden güncelleyin.

arkadaşlar şimdi bizim navigasyon cihazımız 2 yıl güncelleme desteği sunuyor bunu anladık da, naviextras sitesinde ücretli güncellemeler de mevcut.

1. ücretli olanın artısı nedir
2. navitech servisi bize ücretli olanın desteğini mi sunuyor, yani bize ücretsiz olacak
3. 2. numaradaki gibiyse eğer kendimiz ücretli olanı nasıl yükleyebiliriz, illeservisine mi gitmek gerek

Ben aracı 20 bin bakımından cıkaralı 3 hafta felan oldu navi. güncellenmesini istiyorum dedim normalde biz yapmıyoruz ama bu seferlik yapalım felan dediler güncellediler bu güncellemeleri terakki hondada deyilde nerede yapcaz merak ettim.

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Ben aracı 20 bin bakımından cıkaralı 3 hafta felan oldu navi. güncellenmesini istiyorum dedim normalde biz yapmıyoruz ama bu seferlik yapalım felan dediler güncellediler bu güncellemeleri terakki hondada deyilde nerede yapcaz merak ettim.

Hocam ilk mesajdaki adımları uygularsanız rahatlıkla kendiniz yapabilirsiniz. Ama mutlaka yedek alın. Takıldığınız yerde yine buradan yardımcı olmaya çalışırım. Ben kendim güncelledim ve ayrıntıları dilimin döndüğü ölçüde anlatmaya çalıştım. Her honda servisi güncellemeyi bilmeyebilir. Sonuçta navi farklı bir firmanın cihazı.

Son düzenleme:

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaşlar şimdi bizim navigasyon cihazımız 2 yıl güncelleme desteği sunuyor bunu anladık da, naviextras sitesinde ücretli güncellemeler de mevcut.

1. ücretli olanın artısı nedir
2. navitech servisi bize ücretli olanın desteğini mi sunuyor, yani bize ücretsiz olacak
3. 2. numaradaki gibiyse eğer kendimiz ücretli olanı nasıl yükleyebiliriz, illeservisine mi gitmek gerek

Ücretli olanda ekstradan başka ülkelerin haritası, 3d ekstraları vs satın alınabiliyor. Navitech bize ücretli olanın desteğini vermez, onlar için ayrıca para istiyorlar. Ücretli olan haritaları vs yüklemek isterseniz https://www.naviextras.com/shop/portal/newCatalog?live.p2.storedPageRequest=true&selectedTab=3 buradan satın aldıktan sonra ilk mesajdaki adımlar ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Ücretli olanda ekstradan başka ülkelerin haritası, 3d ekstraları vs satın alınabiliyor. Navitech bize ücretli olanın desteğini vermez, onlar için ayrıca para istiyorlar. Ücretli olan haritaları vs yüklemek isterseniz https://www.naviextras.com/shop/portal/newCatalog?live.p2.storedPageRequest=true&selectedTab=3 buradan satın aldıktan sonra ilk mesajdaki adımlar ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

anladım teşekkür ediyorum. ücretli hakkımız varsa yararlanmak istedim de :) böylede yeterli o zaman

Geri