Navitech Nx-221 ve Nx220 Güncelleme Anlatımı

Ciga

0
Aracınız
Hocam Navitech nx 221 de internette televizyon özelliği var gozukuyor fakat benimkinde yok gibi film makarasi gibi bisey var ona tikliyorum hicbirsey olmuyor ayrica sd kartada tıkladığımda acilmiyor hediye verdikleri icin bozuk malmi veriyor bunlar acaba

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam Navitech nx 221 de internette televizyon özelliği var gozukuyor fakat benimkinde yok gibi film makarasi gibi bisey var ona tikliyorum hicbirsey olmuyor ayrica sd kartada tıkladığımda acilmiyor hediye verdikleri icin bozuk malmi veriyor bunlar acaba

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tv özelliği var, araconıza Tv anteni bağlı mı, onu bir konrtol edin. Tv antenini genelde ön camın üst tarafına tavan ile birleşme yerine yakın siyah kısma yapıştırıyorlar. Tv anteni bağlı ise kanalları taratmanız gerekiyor. Karasal yayın olduğu için bulunduğunuz konuma göre yayın kalitesi değişir.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ciga

0
Aracınız
Tv özelliği var, araconıza Tv anteni bağlı mı, onu bir konrtol edin. Tv antenini genelde ön camın üst tarafına tavan ile birleşme yerine yakın siyah kısma yapıştırıyorlar. Tv anteni bağlı ise kanalları taratmanız gerekiyor. Karasal yayın olduğu için bulunduğunuz konuma göre yayın kalitesi değişir.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam bugün servisi aradım harici anten girişi koydunuzmu diye adam bana bu fabrikadan gelen cihazlarda tv özelliği yok dedi ama menüde gözüküyormuş.Bu nasıl bir iş analamadım

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
[MENTION=3102]Ciga[/MENTION]
Servis sallamış resmen. Aynı cihazı kullanıyorum, cihazın TV özelliği mevcut, ayrıca kutusundan anten çıkıyor. Büyük ihtimal anten bağlantısı yapılmamıştır.

20160301_133833.jpg

Ciga

0
Aracınız
Galiba hediye olarak verdikleri için sıkıntılı ürünü vermiş olabilirler zaten ürünün kutusunu da vermediler fakat en yakın zamanda servise gidip bunun hesabını soracağım sonuçta 80.000 TL para veriyoruz birde bizi enayi yerine koyuyorlar.Herkese tavsiyem arabayı teslim almadan önce herşeyi gözden geçirin...

Geri