Ön araç içi aydınlatmandan ses gelmesi

Aracınız
Civic FC5 2017
Ön araç içi aydınlatma düğmesinin olduğu yerden yol bozuksa titreme şeklinde ses geliyor. Elimi bastırdığımda ses kesiliyor. Ne çözüm önerirsiniz

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Böyle ufak tefek ses yapan iç trim parçaları yetkili servis garanti kapsamında ücretsiz izole ediyor, birkaç kişide benzer şeyleri giderdiler, bu tip parçalar yazın sıcakta genleşiyor ses yapmıyor sonra kış aylarında havalar soğudukça plastiklerin hepsi geri büzülüp boşluk yapıyor çatırtı patırtı havalar serinlemeye başlayınca çok olur.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ön araç içi aydınlatma düğmesinin olduğu yerden yol bozuksa titreme şeklinde ses geliyor. Elimi bastırdığımda ses kesiliyor. Ne çözüm önerirsiniz

Aynıydı ses bende geliyor, bende elimi bastırınca ses kesiliyor. Çözüm bulan arkadaşlar yazarsa seviniriz. Ya da servise gidince ne söylememiz lazım ki ilgilensinler?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2012
Aynıydı ses bende geliyor, bende elimi bastırınca ses kesiliyor. Çözüm bulan arkadaşlar yazarsa seviniriz. Ya da servise gidince ne söylememiz lazım ki ilgilensinler?

Silikon spreyler var arkadaslar belli bir sure kesiyor ama maalesef mevsimsel olarak sicakliktan dolayi sesler tekrar olusabiliyor.

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Silikon spreyler var arkadaslar belli bir sure kesiyor ama maalesef mevsimsel olarak sicakliktan dolayi sesler tekrar olusabiliyor.

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

O zaman bu sesi sorun olarak görmeyecez... Honda yapmış ama sadece motor ve şanzımanı yapmış gerisini düşünmemiş... 140-150binliralık araba...

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Civic FC5 2017
Servise gittim. Nerden geldiğini söyledim. Şöyle bir tur attik. Ses vermedi. Bende dedim bu ses parke taş ve tirtiklı yolda 70 80 le giderken çikariyor dedim. Neyse servise döndük usta tamam o kısmı sökerim bi bakarım dedi. Yalıtım malzemesi koydum sanırım. Ne yaptiniz deye soramadım. Ama ilgileniyorlar konuyla
Servisten sonra yapılan işlemi paylaşırsanız sevinirim, ona göre bende götürecem.

Aracınız
Civic FC5 2019
Servise gittim. Nerden geldiğini söyledim. Şöyle bir tur attik. Ses vermedi. Bende dedim bu ses parke taş ve tirtiklı yolda 70 80 le giderken çikariyor dedim. Neyse servise döndük usta tamam o kısmı sökerim bi bakarım dedi. Yalıtım malzemesi koydum sanırım. Ne yaptiniz deye soramadım. Ama ilgileniyorlar konuyla

İlgilenmek zorundalar zaten önemli olan sorunun giderilmiş olması. Ben çok fazla takmamaya başladım artık, aracı çok incelersek yığınla kusur buluruz. :) sorun inşallah çözülmüştür hocam...

Geri