Civic FC5 Ön cam brandası

Herkese hayırlı günler. Fc5 kasa ön cam brandası önerisi olan var mı? Sabahları buz kazımaktan bıktım. Branda alarak bundan kurtulabilirim diye düşünüyorum. Alan varsa link paylaşabilirse sevinirim.Teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Büyük bir tane güneşlik alın her iki kenarına kurdele tarzı uzun bir ip dikin. Önemli değil evdeki eski eşofman ipi bile olur. Akşamları ön cama silecekleride kapatacak şekilde örtüp aynalara ip ile bağlayın. Ben bunu uyguluyorum. Maliyet 13 tl. En iyi cam brandasına taş çıkarır. Böylelikle ön camın buz kazıyacağım diye çizilme riskide kalmadı

Öneriniz için teşekkür ederim. Aynaları da kapatmam gerek çünkü açılmıyorlar. Çorap geçirmeyi bile düşündüm:) 15 dk aynaların çözülmesini bekliyorum

Aracınız
Civic FC5 2019
Öneriniz için teşekkür ederim. Aynaları da kapatmam gerek çünkü açılmıyorlar. Çorap geçirmeyi bile düşündüm:) 15 dk aynaların çözülmesini bekliyorum

Rica ederim. Genelde kış şartlarında otomatik ayna kapatmayı iptal etmeyi tavsiye eder servisler. Tabii eğer park ettiğimiz yer dar ise yapacak bişey yok mecbur kapatacağız.
Kolay gelsin.

Geri