Ön camda silecek izleri

Reis

0
Aracınız
Bu sornu yaşayan arkadaşlar silecekleriniz camla temas eden lastik kısmını hiç bir bezle veya başka bi malzemeyle sildiniz mi...

speed

0
Merhaba Arkadaslar,

Aracimda bulasik deterjanı ile karisik su kullaniyorum camlar cizilmesin diye Clio 2 Rxt den beri yaklasik 13 senedir malum Civic tede aynı sekilde kullaniyorum fakat farklı olarak silecekler calismazken ön camda durduklari yerde kapalı pozisyonda yani ön camda silecek izleri cizgi halinde olusmus defalarca islak ve kuru bezle sildim, bastırdım ama olmali hala izler öylece duruyor. Acaba sizinde araclarda ön camda silecek cizgileri var mi vede cikatmanin bir yolu var mi en basit olarak kaynar su ile falan mi silmek lazim onu denemedim ama ise yarar mi acaba ? .duv.
Marketten 2bucuk litre cocacola al yavaştan boca et camın iz olan kısımları köpürmeye başlar sonra sudök durula ohh miss hiç bişi kalmaz.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar geçenlerde iç dış aracı yıkattım araca bindim giderken farkettim ön cam iç tarafı öyle bir silmişler ki bez hep leke bırakmış bulaştırmış, aksam yolda giderken çok kötüydü durum. Size soracağım şey; leke iz bırakmadan en temiz şekilde camları sileceğim malzeme önerirmisiniz?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar geçenlerde iç dış aracı yıkattım araca bindim giderken farkettim ön cam iç tarafı öyle bir silmişler ki bez hep leke bırakmış bulaştırmış, aksam yolda giderken çok kötüydü durum. Size soracağım şey; leke iz bırakmadan en temiz şekilde camları sileceğim malzeme önerirmisiniz?

Camsil ve gazete her türlü cam için en ideali. Yapmayalı uzun zaman oldu ama bir deneyin.

Aracınız
Camsil ve ip-pamuk bırakmayan bir bez iş görür.
Hatta ben önceki araçta camlara dıştan pasta cila çekmiştim kendim. Tertemiz olmuştu.

Samsung Galaxy S7

Geri