Ön camda silecek izleri

Aracınız
bende silecek izi yok camda ama 8000 km oldu daha..silecek sürücü kısmını camını iyi silmiyor..yolda giderken sorun oluyor..sürücü tarafı 7-8 cm eninde camın tam orta kısmını es geçiyor..sileceğin ayarından mı yoksa silecek problemli mi? garantiden değişirler mi problemli ise silecek..sizde de var mı boyle durum??

Aracınız
bende silecek izi yok camda ama 8000 km oldu daha..silecek sürücü kısmını camını iyi silmiyor..yolda giderken sorun oluyor..sürücü tarafı 7-8 cm eninde camın tam orta kısmını es geçiyor..sileceğin ayarından mı yoksa silecek problemli mi? garantiden değişirler mi problemli ise silecek..sizde de var mı boyle durum??
Aynı şekilde bahsettiğin problem bende de var. Araç 8.500 aynı şekilde orta tarafı. İkisi de yapıyor bende. 3 parmaklık tam orta yeri.

Aynı şekilde bahsettiğin problem bende de var. Araç 8.500 aynı şekilde orta tarafı. İkisi de yapıyor bende. 3 parmaklık tam orta yeri.
Bu ortayi silmeme olayi bende 20.000 civarinda basladi. Degistirdim.

Aracınız
hem sinir ediyo hem de yolu goremiyorum..10 bin bakımda söylicem işallah değiştirirler daha 8 ay oldu..kronik sanırım bu olay..garantiden değiştiren varsa haber bekliyorum..

yau

0
Bu tip sarf urunlerin garantiden donusu yok sanirim, genel gorunum oyle

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam bi ara nette görmüştüm silecekleri yenileme için bir alet vardı işe yarıyor mu bilmiyorum ama merakta etmiyor değilim :)

Sürücü tarafı sileceklerinin orta kısmında genel bir sorun var. Benim araç tam 1 yıllık oldu. Orta bölümü silmiyor. Yağmurlu havalarda sıkıntı oluyor. Sipariş verdim yeni gelecek.

Geri