Ön camlar 5 cm inikken sallanma şroblemi

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar aracın ön camlarını 5 cm aşağı indirip kapıyı açıp kapatınca camlardan cızırtı geliyor. Sanki aşırı boşluk var. 2018 civic kullandım böyle bir sorun yoktu. 2022 Eco elegance bu konuda zayıf. Servise getirdim sorunu anlattım bi sorun yok normal dediler ve işlem yapmadılar. Diğer markalarda da bu kadar boşluk yok. Sonra servis 300 tl verirsem bir kapıyı düzeleceğini belirtti. Çok komik bir durum, şu an işlem yapmadım bakımda tekrar gündeme getireceğim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Evet FE1 kasa aracım. Zaten yetkili servisle görüştüm. Trabzon'daki yetkili servis bunun normal olduğunu, kendilerinin yalıtım yapmadığını ifade etti. Fc5 yada diğer ucuz markalarda bile bu camdaki boşluk bu kadar değil. Enteresan olan garantili araba için bir kapıdaki camı düzeltmek için 300 tl ücret istemeleri. Demekki düzeltilebilir bir durum ama garanti dışı

Evet FE1 kasa aracım. Zaten yetkili servisle görüştüm. Trabzon'daki yetkili servis bunun normal olduğunu, kendilerinin yalıtım yapmadığını ifade etti. Fc5 yada diğer ucuz markalarda bile bu camdaki boşluk bu kadar değil. Enteresan olan garantili araba için bir kapıdaki camı düzeltmek için 300 tl ücret istemeleri. Demekki düzeltilebilir bir durum ama garanti dışı
Selamlar bende de fe civic var fc5 de de vardı ama az gibiydi bence düzelmez orjinali böyle cam da ince olunca ses yapıyor ama çok sinir bozucu bu fiyattaki araç için tabi türkiye için

Geri