Ön Gögüsten Gelen Su Lıkırtı Sesi

Aracınız
Sağ ön gögüsten su lıkırtı sesi gelmekte .Uzun zamandır ses geliyordu bu aralar iyice arttı . Orda hangi ekipmanın su devirdaymı var ?

Aracınız
Bizim benzin depoları tam dolu veya doluya yakın olduğu zaman çok lıkırtı yapıyor. O da olabilir?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Benzin olacağını zannetmiyorum. Depo sesi arkadan geliyor.

Kalorifer suyu varmıdır? Onu çözmek lazım..

yau

0
Bunu daha once de yazdim ama tekrarliyorum, benimde torpido civarindan ses geliyor ozellikle soguk havalarda 1 2 derece civarinda asfalt yamalarindan sekince filan tikirdiyor,hava bu aralar 10 15 derece filan tik yok..

Aracınız
Bende de var o sesten aracım lpgli çalıştırdığım zaman torpido bölmesinden su sesi geliyor sonra geçiyor ama neden böyle bir ses geliyor anlamadum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar lpg ısıyla devreye giriyor ya bu ölçüm için kullanılan bir cihaz yüzünden bu sesi duyuyor olmayasınız, bildiğimden değil sadece tahmin :)

Aracınız
Bu ısıyı ölçen cihaz LPG regilatorunde bu ses kalorifer tesisatindan kaynaklaniyordur hava yaptığında sirilti başlar

mobil

Aracınız
Lpg ile ilgili olduğunu sanmıyorum aynı ses bende de ggeliyo. Calıstırdıktan 10 sn falan sonra duyuyorum.henuz motor ısınmadan duyuyorum

Aracınız
tikirti demissiniz ama on takimdan ses geliyor gibi diye devam etmissiniz. eger torpido veya gosterge kisimlari ya da on cam tarafinda bir ses geliyorsa -ki bu ses basit bir tikirdama seklinde oluyor genelde- benim basima gelmisti. kaputu kaldirip, silecek suyu fiskiyesinin bagli oldugu cam boyunca uzanan siyah plastik parcaya ustten bir kac kez vurun. ses kesilecektir. ancak, on takimdan gelecek ses "tikirti" degil "lokurtu" olur ancak:) eger oyle bir ses ise ben karsilasmadim.
kolay gelsin.

Belki budur .. Hortum da dövecez bakalım...muha.

Geri