ön kamera hk

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba ;

Aşağıdaki ön kameranın siparişini vermeyi düşünüyorum . Sipariş verdiğim Multimedya da ön kamera da bağlanabiliyormuş... Bu kamera sizce nasıl ?

c3dcd7f739e6e3cb616e34f1a3a1bf91.jpg

Sadece hayal et

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5311]sadece_hayalet[/MENTION] Hocam H harfinin içerisine monte edilen kameralardan galiba, benim tavsiyem ön plaka plastiğinin altına monte edilebilecek bir kamera almanız, aldığınız kameranın ön görüş kamerası olduğundan emin olun yanlışlıkla geri görüş kamerası alır iseniz görüntüler ters yönde çıkar bilginiz olsun.

Aracınız
Civic FC5 2016
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Bizzat teyid ettim ön görüş kamerası . Hatta Çin'de Ntsc bana pal gönderecekler . Montaj yapılan araçta gördüm gayet başarılı. Bakalım montajını yapabilirsem iyi olacak gibi . Umarım çalıştırabilirim
84454303af82c67294a2895be21f569e.jpg
618041f77086f6094e51f0b2c0416b4b.jpg

Sadece hayal et

Aracınız
Civic FC5 2016
ön kamera hk

Merhaba .

Ön kamerayı logoya montaj yapacağım ama kabloyu içeriye nasıl yürüteceğim bilemiyorum. Fikri olan var mı ? En basit nereden geçirebilirim? [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Sadece hayal et

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba .

Ön kamerayı logoya montaj yapacağım ama kabloyu içeriye nasıl yürüteceğim bilemiyorum. Fikri olan var mı ? En basit nereden geçirebilirim? @NoFeaR

Sadece hayal et

Panjura kamera montajını yaptıktan sonra kabloyu soför tarafındaki çamurluk ve plastik davlumazın arasından geçirin. Direksiyon altında sol taraftan giren lpg ve diğer kablolarının yer aldığı girişten kabloyu içeri alın, daha sonra konsol plastiğinden multimedyanın arka tarafına ulaştırın.

Aracınız
Civic FC5 2016
Panjura kamera montajını yaptıktan sonra kabloyu soför tarafındaki çamurluk ve plastik davlumazın arasından geçirin. Direksiyon altında sol taraftan giren lpg ve diğer kablolarının yer aldığı girişten kabloyu içeri alın, daha sonra konsol plastiğinden multimedyanın arka tarafına ulaştırın.

Teşekkür ederim . Aynen dediğiniz şekilde montajı yapıldı. Direkt cihazdan kamera açılıyor artık. Cihazın geri vitesinde hem geri görüş çalışıyor hemde görsel olarak kademeli renkleniyor. Ama orjinalinde olan ön park taki renkli kademeli yaklaştıkça artan gösterge çalışmadı. Sadece sesli komuta döndü . Acaba bir ayar var mı bilemiyorum .

Sadece hayal et

Teşekkür ederim . Aynen dediğiniz şekilde montajı yapıldı. Direkt cihazdan kamera açılıyor artık. Cihazın geri vitesinde hem geri görüş çalışıyor hemde görsel olarak kademeli renkleniyor. Ama orjinalinde olan ön park taki renkli kademeli yaklaştıkça artan gösterge çalışmadı. Sadece sesli komuta döndü . Acaba bir ayar var mı bilemiyorum .

Sadece hayal et
Kamera linki ve araç üstündeki fotosunu atar mısınız size zahm2t.bende düşünüyorum taktirmayi

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri