ön kamera hk

Aracınız
Civic FC5 2016
9b2694ceae3583b3c5d527d4b1baf5d1.jpg

Arka kamera

Sadece hayal et

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Teşekkür ederim . Aynen dediğiniz şekilde montajı yapıldı. Direkt cihazdan kamera açılıyor artık. Cihazın geri vitesinde hem geri görüş çalışıyor hemde görsel olarak kademeli renkleniyor. Ama orjinalinde olan ön park taki renkli kademeli yaklaştıkça artan gösterge çalışmadı. Sadece sesli komuta döndü . Acaba bir ayar var mı bilemiyorum .

Sadece hayal et

Güle güle kullanın, fc5 te tecrübem yok fb7 de i-mid te de görüntü olduğu için sensör normal çalışıyordu.

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba Arkadaşlar ;

Fc 5 kasada bildiğiniz gibi geri görüş kamerası var . Ön park sensörü devreye girdiğinde de orjinal ekranda yaklaştığınız alana gösterir renkli çubuklar çıkıyordu. Ben ekranı taktıktan sonra geri görüş kamerasında sorun yok. Yani geri vitesteyken hem ses hem görüntü hemde o renki çubuklar görünüyor. Ancak ön park sensöründe devreye girince artık sadece ses geliyor. Bu konuda bir fikri olan var mı ? Çözüm nasıl olabilir .

Teşekkürler

Sadece hayal et

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar ;

Fc 5 kasada bildiğiniz gibi geri görüş kamerası var . Ön park sensörü devreye girdiğinde de orjinal ekranda yaklaştığınız alana gösterir renkli çubuklar çıkıyordu. Ben ekranı taktıktan sonra geri görüş kamerasında sorun yok. Yani geri vitesteyken hem ses hem görüntü hemde o renki çubuklar görünüyor. Ancak ön park sensöründe devreye girince artık sadece ses geliyor. Bu konuda bir fikri olan var mı ? Çözüm nasıl olabilir .

Teşekkürler

Sadece hayal et

Bende aliexpressden 9inç olanından almıştım. Bende de aynı sorun vardı. Sonra ayarlar da gördüm aktif ettim. Arka oldu ama ön park sensörü olmuyor. Büyük ihtimalle sizde de bir ayar vardır. Aktif etmelisiniz.

Geri