Civic FB7 Ön kapı hoparlörleri hk.

Arkadaşlar merhabalar Fb7 ön kapı hoparlör alacağım kaç cm almalıyım ve pioneer düşünüyorum ben sizin öneriniz var mıdır ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar merhabalar Fb7 ön kapı hoparlör alacağım kaç cm almalıyım ve pioneer düşünüyorum ben sizin öneriniz var mıdır ?

Fd6/Fb7 aynı diye biliyorum. 16 cm ön kapılar, ben infinity alıp takmıştım baya bi iyileşme oldu,tatmin ediyor yani. Markaya takılmayın f/p ürünleri daha mantıklı geliyor bana

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar bende de fb7 var. Şoför kapısındaki hoparlör çalışmıyor. Daha doğrusu patladığını öğrendim. Özel bir ses sitemim falan yok orijinal kullanıyorum aracımı. Nasıl bir şey almalıyım bilgi sahibi olan var mı?

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba arkadaşlar bende de fb7 var. Şoför kapısındaki hoparlör çalışmıyor. Daha doğrusu patladığını öğrendim. Özel bir ses sitemim falan yok orijinal kullanıyorum aracımı. Nasıl bir şey almalıyım bilgi sahibi olan var mı?
gruplarda ses sistemi yaptıgı için orjinalleri söken arkadaslar var onlardan alıp takın

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Teşekkür ederim. Böyle bir konu başlığı var mı hiç nasıl destek alabilirim?

alınık satılık ilanlar sayfasına konu açın yada facebook kullanıyorsanız ordaki honda gruplarına bakabilirsiniz ya malum sitede arama yaptırabilirsiniz ben çiftini 100 tl gibi bir rakama verdim uçuk para isteyenlere itimat etmeyin ederi 100-200 civarı çifti

Aracınız
Civic FB7 2012
alınık satılık ilanlar sayfasına konu açın yada facebook kullanıyorsanız ordaki honda gruplarına bakabilirsiniz ya malum sitede arama yaptırabilirsiniz ben çiftini 100 tl gibi bir rakama verdim uçuk para isteyenlere itimat etmeyin ederi 100-200 civarı çifti

Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. Hayırlı akşamlar

Aracınız
Sıfırını almayı düşünmeyin hiç 2016 da kaskodan hasar onarımında 1 adet ön kapı hoparlörüne 1300 lira yazmışlardı. Aracı teslim aldıktan sonra farkettim yoksa taktırmazdım.

Geri