Civic FC5 Ön koltuk gıcırtısı

Merhaba arkadaşlar, 2021 model aracım, çok anlamsız şekilde sürücü koltuğumdan gıcırtı gelmeye başladı, hava soğudukça daha artıyor gibi, benzeri sorunu yaşayan var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba arkadaşlar, 2021 model aracım, çok anlamsız şekilde sürücü koltuğumdan gıcırtı gelmeye başladı, hava soğudukça daha artıyor gibi, benzeri sorunu yaşayan var mı?

Benimde aynı sorun vardı koltuğu en üst noktaya aldım en ileri ittim ve arka kapıdan girerek koltuğun altına cep telefonu ışığı tutarak dişli gözüken heryeri slikon sprey sıktım ve sıkıntım geçti ne gıcırtı kaldı ne birşey

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

Benim garantiden değişti koltuk mekanizması 1 yıl sonra yine ötmeye başladı. @Emrekadıköy yöntemi başarılı oluyor deneyin bence.

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 aracımda özellikle viraj alırken koltuk gıcırtısı problemi vardı.servis koltuğu değiştirelim ama şöyle uzun sürer böyle uzun sürer diye pek istekli olmayınca ben de değiştirmedim.forumda bu konu vardı orada bir arkadaş koltuğu en altta tutmayın az yukarı kaldırıp öyle kullanın demişti..o gün bu gündür gıcırtı kesildi

Geri