Ön Panjur Değişimi

Aracınız
Civic FB7 2016
Merhaba arkadaşlar bugün 2016 FB7 aracıma itfaiye aracının uzun süreli yakın park etmesinden dolayı egzoz ısısından ön panjur sağ kısım plastiği resmen eridi nikelajda sorun yok. Amblem de sağlam fakat amblem sırtı da erimiş. Yan sanayi de birçok fiyat var hangisi iyidir bilemiyorum. Yan sanayilerde sanki şekil olarak da farklı olanlar var bağlantı kısımları gibi fotoğraflar tutarsız. SİZCE Çıkma plastik kısmı alıp sağlam nikelajı ve amblemi mi monte etmeliyim (oluyor ise). Direk yan sanayi mi taktırmalıyım. Malum orjinaller uçuk fiyat.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
yan sanayi tak geç bir tek üst kısmı cok az farklı o da kaputun altında kaldıgı için anlasılmıyor

Aracınız
Civic FB7 2016
Cikma ile yan sanayi farki 250 300 arasi aradaki farka deger mi temiz orjinal cikma sizce

Aracınız
Civic FC5 2018
Yan sanayi de değiştirdim. Sonrasinda Bir türlü on park sensörü düzen tutmadı. Kafasına göre uzun yolda bile sazı eline alıyor. Bazen doğru,bazen kafasına göre yani.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba arkadaşlar bugün 2016 FB7 aracıma itfaiye aracının uzun süreli yakın park etmesinden dolayı egzoz ısısından ön panjur sağ kısım plastiği resmen eridi nikelajda sorun yok. Amblem de sağlam fakat amblem sırtı da erimiş. Yan sanayi de birçok fiyat var hangisi iyidir bilemiyorum. Yan sanayilerde sanki şekil olarak da farklı olanlar var bağlantı kısımları gibi fotoğraflar tutarsız. SİZCE Çıkma plastik kısmı alıp sağlam nikelajı ve amblemi mi monte etmeliyim (oluyor ise). Direk yan sanayi mi taktırmalıyım. Malum orjinaller uçuk fiyat.
Bence çıkma plastik alıp üstüne krom nikelaji monte etmek en mantıklısı, zaten amblem ayrı satılıyor ama sadece plastiği satmak istemeyebilirler.

Aracınız
Itfayeci ile tutanak tutmadiniz mi ? En az 2000 lira o parca yetkili serviste. Orijinal parcayi cikarip yan sanayi mi takacaksiniz ?

Parcacilarda harcanan zaman + yakit yasanilan + stress yuklu bir tazminat odenmesi gerekir. Tabi ki burada oyle seyler olmaz ne yazik ki :) tutanak tutun ya da tahsil edin ucretini. Yenisinin montaji icin tamponun cikmasi gerek altini 4 adet klips 2 adet alyan ve usttende 2 si buyuk yayli klips 4 u kucuk klips olmak uzere montajli..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2016
Oyle bir yerde yasiyorum ki doguda kucuk bir ilin kucucuk bir ilcesinde konustum hic orali bile olmadilar inanin o soylediklerinizi burada yadirgiyorlar halbuki olmasi gereken.. mahkemeye vermem lazim anca oradan da ne cikar belirsiz. Adam nerden biliyosun bizim egzozdan oldugunu delilin var mi diyor kamera altinda olmasina ragmen dusunun. Neyse kabul etmeyen Allahindan bulsun dedik napalim. orjinal cikma temiz buldum 650tl amblemi eskisinden takmayi deneyecez oluyorsa. (Bilen yazarsa sevinirim) Kargo iscilik 900tl ye mal olacak gibi

Geri