Ön Panjur Değişimi

Aracınız
Civic FB7 2012
öncelikle geçmiş olsun. sizi o kadar iyi anlıyorum ki kötüyle kötü olmaya gerek yok, ben de olsam sizin gibi kendim yaptırırdım. ülkemizde arsız olanlar haklı sanıyor kendilerini.

Aracınız
Oyle bir yerde yasiyorum ki doguda kucuk bir ilin kucucuk bir ilcesinde konustum hic orali bile olmadilar inanin o soylediklerinizi burada yadirgiyorlar halbuki olmasi gereken.. mahkemeye vermem lazim anca oradan da ne cikar belirsiz. Adam nerden biliyosun bizim egzozdan oldugunu delilin var mi diyor kamera altinda olmasina ragmen dusunun. Neyse kabul etmeyen Allahindan bulsun dedik napalim. orjinal cikma temiz buldum 650tl amblemi eskisinden takmayi deneyecez oluyorsa. (Bilen yazarsa sevinirim) Kargo iscilik 900tl ye mal olacak gibi

O itfayenin bir lastiğini jet taşı ile kesmek lazım yanaktan. Ya da 10 mm lik bir matkap ucu ile delmek Bu şekilde ödeşmiş olursunuz. Her şeyi Allaha bırakmamak lazım…

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Valla izmirde bir aksesuarcıda logosuz 400 tl ye satılıyordu 1. sınıf yan sanayi ürün. 900 tl kesinlikle vermezdim. Çıkma fiyatı yan sanayiye yakın olmalı diye düşünüyorum. Aceleniz yoksa 2. el sitelerini letgoyu sürekli takip edin mutlaka denk gelecektir uygun fiyatlı bir şeyler. Ben makyajsız olanını 150 tl ye aldım geçen sene letgodan orijinal.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Benim elimde makyajsız olanın nikelajı var eski kırıktan söktüm ama onu sökmek çok zor alt isklelet kırılmıştı el yatkınlığı istiyor kesinlikle. O şekilde alırsa parçanın elinde kalma ihtimalide var :D
Bence çıkma plastik alıp üstüne krom nikelaji monte etmek en mantıklısı, zaten amblem ayrı satılıyor ama sadece plastiği satmak istemeyebilirler

Aracınız
Civic FB7 2016
Izmirden orj. cıkma bulup taktırdım kargo takma vs bin tl yi buldu. Üstte 4 altta 4 montaj deligi oluyor benim aldigin alt 2 si kirik geldi saglam olanlari da sonradan yapistirilmis deligin boyutu bile ayni degildi. O açılıp uyumlu hale getirildi. Neyse eski panjurun saglam tirnagını kesip yeni takilana yapistirici ve tel ile plastik kaynak yaparak sorunu cozuyorlar. Son durumda elle bastirildiginda cok hafif bi esneme var ama goruntu normal oldu en azindan. Ayrica tamponu sökerek degistirdiler belki isin ehli sökmeden de yapardi bilemiyorum.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Yamalı orijinaldense yan sanayi alıp taksanız daha iyidi ayrıca tampon sökmeden çok rahat takılıyor, ben o şekilde halletmiştim.

Ad Soyad
ali onur aktepe
Aracınız
Civic FC5 2018
Selamlar,
Aracim elegance paket bence cok yakisiksiz :). Arabami abartmadan, yakisikli hale getirmek istedim ve jant i executive paket janti ile degistim. On panjuru da nikelaj, piano black ile degistirmek istiyorum. Baslik var oldugu icin yeni baslik acmadim buradan yaziyorum(baslik sahibine gecmis olsun diliyorum bu vesile ile). Istanbul Anadolu yakasi icin nerelere gidebilirim. Modifiye konularinda cok yeniyim. Bu tarz yerleri bilen arkadaslar yardimci olabilirse cok mutlu olurum.

Son düzenleme:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Selamlar,
Aracim elegance paket bence cok yakisiksiz :). Arabami abartmadan, yakisikli hale getirmek istedim ve jant i executive paket janti ile degistim. On panjuru da nikelaj, piano black ile degistirmek istiyorum. Baslik var oldugu icin yeni baslik acmadim buradan yaziyorum(baslik sahibine gecmis olsun diliyorum bu vesile ile). Istanbul Anadolu yakasi icin nerelere gidebilirim. Modifiye konularinda cok yeniyim. Bu tarz yerleri bilen arkadaslar yardimci olabilirse cok mutlu olurum.
Eklediğim konuya bakmanız yeterli olur.

Geri