Ön Panjur Mavi Şerit

Aracınız
Hayırlı pazarlar forumdaslar :) Bugun aracımızı yıkattık yağmur yağacağını bile bile insan duramıyor iste :D Ve bugun aynı 2014 FB7 geldi oto yıkama yerine ön panjuruna turkuaz bir renk çektirmiş.O kadar güzel durmuş kı suren kişi bayandı araba muhabbetine girmek istemedim :) Forumumuz da yaptıran varmı baska ? Turkuaz olanından.
134780b1304f379174ffc0b7a54a7287.jpg
resimde belirteyim heralde Oraya panjur deniyor Honda logosunun altında ki yer..Saygılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Hocam su ön panjur varya forumda bir kac arkadas kırmızı şerit çektirmiş.Oradan bahsediyorum

Trust

0
Aracınız
Yeri anladım ama bi fark göremedim resimdeki araçta.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] Kırmızı haricinde başka renk yaptıranı görmedim.

Bu arada güzel bir kurulama bezi alıp yıkamacılar aracı silerken bu bezle silmelerini sağlarsan, araç daha az çizilir ;)

Aracınız
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] Kırmızı haricinde başka renk yaptıranı görmedim.

Bu arada güzel bir kurulama bezi alıp yıkamacılar aracı silerken bu bezle silmelerini sağlarsan, araç daha az çizilir ;)
İçin gitti dimi gönül isterdi mammoth veya uber blue olsun orada ama :D

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız

Öneri icin sağolun bundan sonra öyle yaparız.Evet bende hep kırmızı gormuştum turkuaz rengi o kadar hoş durmuş kı hocam etkilendim baya.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İçin gitti dimi gönül isterdi mammoth veya uber blue olsun orada ama :D

Gitmedi desem yalan olur :)
Ben uyarıyı yapayım da kendimi rahatlatayım :D

Aracınız
Mammoth vardı bende. İğrenç siliyordu ya. Arkasında olduğu gibi bırakıyordu. Meg waffle ve Çin waffle kullanıyordum. Uber blue aldım. Canavar yahu.... Dünya varmış

Ben nerden bulabilirim hocam uber blue birde arabayi çizdirmeyelim güneş vurunca hoş durmuyor sonra :)

Geri